Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Aku kladivá

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

BHR261 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


0,64 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 0,64 €
 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 0,42 €
 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 0,42 €
 004 / KRڎOK 21 004 / KRڎOK 21 0,64 €
 005 / PODLOŽKA 005 / PODLOŽKA 0,42 €
 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 0,42 €
 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 0,42 €
 008 / PODLOŽKA 008 / PODLOŽKA 0,22 €
 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 1,07 €
 013 / PREPÍNAÈ BHR261RDE 013 / PREPÍNAÈ BHR261RDE 2,12 €
 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 BHR200SF 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 BHR200SF 0,42 €
 016 / O-KRڎOK 17 016 / O-KRڎOK 17 0,22 €
 017 / . 017 / . 4,77 €
 018 / SKRUTKA 4x35 018 / SKRUTKA 4x35 0,22 €
 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 3,71 €
 020 / KRڎOK POISTNÝ E-3 020 / KRڎOK POISTNÝ E-3 0,22 €
 021 / FIXAÈNÁ PLATNA 021 / FIXAÈNÁ PLATNA 0,42 €
 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 0,22 €
 023 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 023 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 0,85 €
 024 / SKRUTKA M4X25MM 024 / SKRUTKA M4X25MM 0,22 €
 025 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 025 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 0,22 €
 026 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 026 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 0,85 €
 027 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 027 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 0,64 €
 028 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 028 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 5,84 €
 029 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 029 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,22 €
 030 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 030 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 22,27 €
 031 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 031 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 0,42 €
 032 / PUZDRO 9 032 / PUZDRO 9 1,59 €
 033 / ÚDERNÍK HR2230 033 / ÚDERNÍK HR2230 1,59 €
 034 / KRڎOK 10 034 / KRڎOK 10 1,07 €
 035 / KRڎOK LOŽISKA 035 / KRڎOK LOŽISKA 0,64 €
 036 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 036 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 1,59 €
 037 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 037 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 0,85 €
 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 0,22 €
 039 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 039 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 1,59 €
 040 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 040 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 0,85 €
 041 / VALEC PIEST HR2470 041 / VALEC PIEST HR2470 10,61 €
 042 / PLATNIÈKA BHR261 042 / PLATNIÈKA BHR261 0,42 €
 043 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 043 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 1,07 €
 044 / PRUŽINA 14 044 / PRUŽINA 14 0,22 €
 045 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 045 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 2,12 €
 046 / KRڎOK POISTNÝ S-7 046 / KRڎOK POISTNÝ S-7 0,22 €
 047 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 047 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 0,22 €
 048 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 048 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 19,09 €
 049 / OSKA BHR261RDE 049 / OSKA BHR261RDE 4,77 €
 050 / SPOJKA BHR262 050 / SPOJKA BHR262 4,77 €
 051 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 051 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 21,20 €
 053 / KOLESO OZUBENÉ 26 BHR261RDE 053 / KOLESO OZUBENÉ 26 BHR261RDE 4,25 €
 069 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 069 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 0,22 €
 056 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 056 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 1,59 €
 057 / KRڎOK 8 057 / KRڎOK 8 0,64 €
 058 / KRڎOK POISTNÝ E-4 058 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 059 / PODLOZKA 5 059 / PODLOZKA 5 0,22 €
 060 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 060 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 0,22 €
 061 / JUSTIERPLATTE HR2450/F 061 / JUSTIERPLATTE HR2450/F 0,64 €
 062 / INBUSOVÁ SKRUTKA M4x25 062 / INBUSOVÁ SKRUTKA M4x25 0,42 €
 063 / KRYT LOŽISKA BHR261RDE 063 / KRYT LOŽISKA BHR261RDE 4,25 €
 064 / O-KRڎOK 68 BHR261 064 / O-KRڎOK 68 BHR261 0,64 €
 066 / FILTER 066 / FILTER 0,42 €
 070 / SIMMEROV KRڎOK 15 HR4500C 070 / SIMMEROV KRڎOK 15 HR4500C 5,84 €
 071 / O-KRڎOK 28 BHR261 071 / O-KRڎOK 28 BHR261 0,22 €
 072 / STATOR HR261D 072 / STATOR HR261D 14,84 €
 073 / KRڎOK POISTNÝ WR12 BHR261 073 / KRڎOK POISTNÝ WR12 BHR261 0,22 €
 074 / KRUZOK 12 HR4500C 074 / KRUZOK 12 HR4500C 3,71 €
 075 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001DDW 075 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001DDW 3,18 €
 078 / KOTVA ÚPLNÁ BHR261 078 / KOTVA ÚPLNÁ BHR261 27,57 €
 079 / KOLESO VENTILÁTORA 44 BHR200SF 079 / KOLESO VENTILÁTORA 44 BHR200SF 2,66 €
 080 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 626DDW 9910 080 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 626DDW 9910 2,12 €
 081 / OSVETLENIE BHR2621RDE 081 / OSVETLENIE BHR2621RDE 4,25 €
 082 / DRŽIAK UHLÍKOV BHR261 082 / DRŽIAK UHLÍKOV BHR261 4,25 €
 083 / KRYTKA UHLÍKOV BHR202/241RFE 083 / KRYTKA UHLÍKOV BHR202/241RFE 0,42 €
 084 / UHLÍKY CB-442 BHR261RDE 084 / UHLÍKY CB-442 BHR261RDE 2,04 €
 101 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 101 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 0,22 €
 086 / DRŽIAK UHLÍKOV BHR261RDE 086 / DRŽIAK UHLÍKOV BHR261RDE 4,25 €
 087 / KONTAKT BHR262 087 / KONTAKT BHR262 7,43 €
 089 / KRYT KPL. BHR261 089 / KRYT KPL. BHR261 20,15 €
 090 / KRYT KPL. BHR261 090 / KRYT KPL. BHR261 5,30 €
 092 / VYPÍNAÈ C 092 / VYPÍNAÈ C 36,07 €
 094 / KOLÍK 6 BHR261 094 / KOLÍK 6 BHR261 0,42 €

1 produkt v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: