Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Hobľovačka

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

2012NB / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať 8 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 8 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,80 €.


3,18 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Popis

2012NB_02_1.jpg2012NB_02_2.jpg
Vyberte si náhradný diel.Vyberte si náhradný diel.
Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 001 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 3,18 €
 006 / KRYT VYPÍNAÈA 2012NB 006 / KRYT VYPÍNAÈA 2012NB 1,07 €
 008 / VYPÍNAÈ 2012NB 008 / VYPÍNAÈ 2012NB 16,97 €
 138 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 138 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 186 / SKRUTKA 4x12 186 / SKRUTKA 4x12 0,22 €
 015 / CHRANIC SNURY 9 015 / CHRANIC SNURY 9 0,42 €
 016 / KÁBEL N5900B/TD101 016 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 018 / DRŽIAK KÁBLA 018 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 019 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 019 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 0,42 €
 158 / SKRUTKA M4x16 158 / SKRUTKA M4x16 0,22 €
 078 / IMBUSOVA SKRUTKA M6X12 4122 078 / IMBUSOVA SKRUTKA M6X12 4122 0,22 €
 079 / PODLOŽKA 6 2012NB 079 / PODLOŽKA 6 2012NB 0,22 €
 080 / KOLESO OZUBENÉ 10 2012NB 080 / KOLESO OZUBENÉ 10 2012NB 0,64 €
 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 1,07 €
 026 / KRYT MOTORA KPL. 2012NB 026 / KRYT MOTORA KPL. 2012NB 11,67 €
 029 / PODLOŽKA 6 029 / PODLOŽKA 6 0,22 €
 028 / KOLESO OZUBENÉ 8-50 2012NB 028 / KOLESO OZUBENÉ 8-50 2012NB 6,89 €
 032 / PODLOŽKA 8 032 / PODLOŽKA 8 0,42 €
 031 / KOLESO OZUBENÉ 8-46 2012NB 031 / KOLESO OZUBENÉ 8-46 2012NB 8,48 €
 033 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 033 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 0,42 €
 036 / KOLESO OZUBENÉ 47 2012NB 036 / KOLESO OZUBENÉ 47 2012NB 6,89 €
 037 / PODLOŽKA 12 037 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 038 / KRYT LOŽISKA 2012NB 038 / KRYT LOŽISKA 2012NB 11,14 €
 039 / REMEÒ 8-341 2012NB 039 / REMEÒ 8-341 2012NB 14,84 €
 040 / REMENICA ROLKA 8-23.5L 2012NB 040 / REMENICA ROLKA 8-23.5L 2012NB 3,18 €
 041 / KRYT KPL. 041 / KRYT KPL. 14,84 €
 042 / STATOR 230-240V 2012NB 042 / STATOR 230-240V 2012NB 38,17 €
 047 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6200DDW 047 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6200DDW 2,66 €
 044 / IZOLACNA PODLOZKA 044 / IZOLACNA PODLOZKA 0,64 €
 045 / KOTVA UPLNA 220 V 2012NB 045 / KOTVA UPLNA 220 V 2012NB 61,52 €
 046 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU 046 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU 0,64 €
 108 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 15 2012NB 108 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 15 2012NB 0,42 €
 054 / PRUZINA 054 / PRUZINA 0,85 €
 055 / ETIKETA "MAKITA" 055 / ETIKETA "MAKITA" 0,64 €
 088 / LOŽISKO KLZNÉ 17 2012/NB/2040 088 / LOŽISKO KLZNÉ 17 2012/NB/2040 1,59 €
 090 / IMBUSOVA SKRUTKA M5x16 090 / IMBUSOVA SKRUTKA M5x16 0,22 €
 058 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 058 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 059 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 059 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 1,12 €
 086 / VALEC 34-295 2012NB 086 / VALEC 34-295 2012NB 127,28 €
 061 / PRUZINA 061 / PRUZINA 0,42 €
 062 / METAL COVER (A) 062 / METAL COVER (A) 0,00 €
 066 / REMENICA ROLKA 8-54 2012NB 066 / REMENICA ROLKA 8-54 2012NB 6,37 €
 068 / DRŽIAK LOŽISKA 2012NB 068 / DRŽIAK LOŽISKA 2012NB 3,18 €
 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 3,71 €
 071 / OSKA NOŽA 2012NB 071 / OSKA NOŽA 2012NB 85,53 €
 073 / KRڎOK POISTNÝ R-35 962153-2 073 / KRڎOK POISTNÝ R-35 962153-2 0,64 €
 075 / PRITLACNA DOSKA 2012 075 / PRITLACNA DOSKA 2012 28,64 €
 076 / SKRUTKA M6x17 1923B/SR1800 076 / SKRUTKA M6x17 1923B/SR1800 0,22 €
 077 / REAZ POHONU 35-46 2012NB 077 / REAZ POHONU 35-46 2012NB 10,07 €
 083 / MATICA M14 2012NB 083 / MATICA M14 2012NB 9,02 €
 085 / PRUZINA 085 / PRUZINA 0,85 €
 087 / PRUZINA 087 / PRUZINA 0,42 €
 099 / KOLESO OZUBENÉ 15 2012NB 099 / KOLESO OZUBENÉ 15 2012NB 1,59 €
 098 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 10 AN5010 098 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 10 AN5010 0,42 €
 095 / OSKA 10 2012NB 095 / OSKA 10 2012NB 3,18 €
 126 / KOLÍK PRUŽNÝ 4-28 2012NB 126 / KOLÍK PRUŽNÝ 4-28 2012NB 0,22 €
 103 / SKRUTKA M5 8406/2012NB 103 / SKRUTKA M5 8406/2012NB 0,64 €
 104 / KRYT REMEÒA 2012NB 104 / KRYT REMEÒA 2012NB 0,85 €
 106 / SKRUTKA M5x12 6093DW/6094DW 106 / SKRUTKA M5x12 6093DW/6094DW 0,42 €
 107 / MATICA M14L 2012NB 107 / MATICA M14L 2012NB 9,55 €
 110 / SKRUTKA M5x20 110 / SKRUTKA M5x20 0,22 €
 111 / PODLOŽKA 5 111 / PODLOŽKA 5 0,22 €
 112 / PÚZDRO 2012/NB 112 / PÚZDRO 2012/NB 0,42 €
 113 / PRUŽINA TORZNÁ 9 2012/NB 113 / PRUŽINA TORZNÁ 9 2012/NB 0,64 €
 118 / SKRUTKA 5X30 118 / SKRUTKA 5X30 0,42 €
 121 / PRUŽINA 11 LC1230 121 / PRUŽINA 11 LC1230 0,42 €
 122 / KOLÍK 8 2012NB 122 / KOLÍK 8 2012NB 1,07 €
 124 / K¼UKOVKA 160 2012NB 124 / K¼UKOVKA 160 2012NB 2,66 €
 125 / KRڎOK POISTNÝ E-6 125 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 127 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M5x16 127 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M5x16 0,64 €
 129 / VYMEDZ.PLATNIÈKA 2012NB 129 / VYMEDZ.PLATNIÈKA 2012NB 0,42 €
 130 / NÁLEPKA MM 2012NB 130 / NÁLEPKA MM 2012NB 0,22 €
 136 / SKRUTKA M5X10 3901 136 / SKRUTKA M5X10 3901 2,12 €
 139 / PLATNA STOLA 2012NB 139 / PLATNA STOLA 2012NB 19,09 €
 143 / KRYT 2012NB 143 / KRYT 2012NB 4,25 €
 144 / PLECH VODIACI 2012NB 144 / PLECH VODIACI 2012NB 2,12 €
 147 / PODLOŽKA 10 147 / PODLOŽKA 10 0,22 €
 148 / SKRUTKA M4x8 148 / SKRUTKA M4x8 0,22 €
 153 / OSKA ZÁVITOVÁ (L) 2012NB 153 / OSKA ZÁVITOVÁ (L) 2012NB 5,30 €
 156 / OSKA ZÁVITOVÁ (R) 2012NB 156 / OSKA ZÁVITOVÁ (R) 2012NB 7,96 €
 157 / KRYT KPL. 2012NB 157 / KRYT KPL. 2012NB 5,30 €
 174 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 174 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 3,71 €
 179 / KOLESO OZUBENÉ 15 2012NB 179 / KOLESO OZUBENÉ 15 2012NB 1,59 €
 181 / GU¼KA OCE¼OVÁ 5 181 / GU¼KA OCE¼OVÁ 5 0,22 €
 182 / MATICA M8 931403-6 182 / MATICA M8 931403-6 0,22 €
 185 / KRYT PREV. 2012NB 185 / KRYT PREV. 2012NB 1,07 €
 187 / KRYT. 187 / KRYT. 48,79 €
 188 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2702/DA4030/TW1 188 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2702/DA4030/TW1 2,66 €
 189 / PODLOŽKA 4 CL070DS/AN711H 189 / PODLOŽKA 4 CL070DS/AN711H 0,22 €
 191 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 191 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 192 / RELÉ 2012NB 192 / RELÉ 2012NB 57,27 €
 193 / FILTER MT240 HM1801/1810 193 / FILTER MT240 HM1801/1810 0,42 €
 194 / REAZ 2012NB 194 / REAZ 2012NB 1,07 €
 069 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 069 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 3,71 €
 074 / Nôž hoblíkový 306 mm 074 / Nôž hoblíkový 306 mm 30,40 €

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: