Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

SDS MAX

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

HR4500C / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 16 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 16 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 1,60 €.


2,12 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO DRŽIAKA NÁSTROJA 001 / VIEÈKO DRŽIAKA NÁSTROJA 2,12 €
 002 / VEKO SKLUCOVADLA HR4500C 002 / VEKO SKLUCOVADLA HR4500C 5,30 €
 003 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 46 HR4000C 003 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 46 HR4000C 0,85 €
 004 / KRڎOK POISTNÝ WR-40 HR4500C 004 / KRڎOK POISTNÝ WR-40 HR4500C 1,59 €
 005 / PODLOZKA 40 HR4000C/HR4500C 005 / PODLOZKA 40 HR4000C/HR4500C 4,77 €
 006 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ HR4000C/4500C 006 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ HR4000C/4500C 0,85 €
 007 / PERO LISTOVÉ 37 HR4000C/4500C 007 / PERO LISTOVÉ 37 HR4000C/4500C 1,59 €
 008 / PRSTENEC SK¼UÈOVADLA HR4000C 008 / PRSTENEC SK¼UÈOVADLA HR4000C 27,57 €
 009 / KRYCIA CIAPOCKA 32 009 / KRYCIA CIAPOCKA 32 1,59 €
 010 / KRYT TESNENIA HR4500C 010 / KRYT TESNENIA HR4500C 3,71 €
 011 / O-KRڎOK 56 011 / O-KRڎOK 56 0,64 €
 012 / SIMMEROV KRڎOK 35 012 / SIMMEROV KRڎOK 35 3,71 €
 013 / KRڎOK POISTNÝ S-35 013 / KRڎOK POISTNÝ S-35 0,85 €
 014 / SEGERKA R-62 014 / SEGERKA R-62 2,12 €
 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6007LLU HR4500C 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6007LLU HR4500C 12,72 €
 016 / VODIACE PÚZDRO HR4500C 016 / VODIACE PÚZDRO HR4500C 3,18 €
 017 / PÚZDRO VYMEDZOVACIE HR4500C 017 / PÚZDRO VYMEDZOVACIE HR4500C 8,48 €
 018 / GUM.KRUZOK 22 HR4500C 018 / GUM.KRUZOK 22 HR4500C 3,18 €
 019 / PODLOŽKA 19 HR4500C 019 / PODLOŽKA 19 HR4500C 3,71 €
 020 / NÁRAZNÍK HR4500C 020 / NÁRAZNÍK HR4500C 9,55 €
 023 / O-KRڎOK 20 HR4000C/HR4500C 023 / O-KRڎOK 20 HR4000C/HR4500C 0,42 €
 024 / FLUORIDOVÝ KRڎOK 25 HR4000C 024 / FLUORIDOVÝ KRڎOK 25 HR4000C 5,84 €
 025 / DRŽIAK NÁSTROJA HR4500C 025 / DRŽIAK NÁSTROJA HR4500C 254,54 €
 026 / VALÈEK 8 026 / VALÈEK 8 2,12 €
 027 / KOLÍK RAMENA 8 HR4000C/4500C 027 / KOLÍK RAMENA 8 HR4000C/4500C 2,12 €
 028 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 25 028 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 25 0,85 €
 029 / FIXACNY KRUZOK A 029 / FIXACNY KRUZOK A 5,30 €
 030 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 55 HR4500C 030 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 55 HR4500C 1,59 €
 031 / VODIACE PUZDRO 031 / VODIACE PUZDRO 3,71 €
 032 / KRڎOK POLIURETÁN 35 032 / KRڎOK POLIURETÁN 35 3,18 €
 033 / PODLOŽKA 35 033 / PODLOŽKA 35 2,12 €
 034 / FLAT WASHER 49 034 / FLAT WASHER 49 3,71 €
 035 / ÚDERNÍK HR4500C 035 / ÚDERNÍK HR4500C 8,48 €
 043 / O-KRڎOK 27 043 / O-KRڎOK 27 0,42 €
 037 / KRUZOK 38 037 / KRUZOK 38 9,55 €
 038 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 39 HR4500C 038 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 39 HR4500C 1,07 €
 039 / KOLESO TANIEROVÉ 039 / KOLESO TANIEROVÉ 36,07 €
 040 / VALEC 34 040 / VALEC 34 57,27 €
 041 / O-KRڎOK 35 041 / O-KRڎOK 35 0,85 €
 044 / VALÈEK 10 044 / VALÈEK 10 2,66 €
 045 / PIEST HR4500C 045 / PIEST HR4500C 5,84 €
 047 / OJNICA HR4500C 047 / OJNICA HR4500C 2,12 €
 048 / KRYT MOTORA HR4500C 048 / KRYT MOTORA HR4500C 23,34 €
 049 / KRYT PREVODOVKY KPL. 049 / KRYT PREVODOVKY KPL. 91,21 €
 050 / VEKO KRYTU PREVODOVKY (OBLE) 050 / VEKO KRYTU PREVODOVKY (OBLE) 1,59 €
 051 / O-KRڎOK 30 051 / O-KRڎOK 30 0,42 €
 052 / K¼UKOVKA 052 / K¼UKOVKA 33,95 €
 053 / KLIN 5 HR4500C 053 / KLIN 5 HR4500C 1,07 €
 054 / PODLOŽKA 45 HR4500C 054 / PODLOŽKA 45 HR4500C 1,07 €
 055 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6006LLU HR4500C 055 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6006LLU HR4500C 12,72 €
 056 / RETAINING RING R-55 056 / RETAINING RING R-55 1,59 €
 057 / KRڎOK POISTNÝ S-30 961110-7 057 / KRڎOK POISTNÝ S-30 961110-7 0,42 €
 058 / KOLESO OZUBENÉ 22 HR4500C 058 / KOLESO OZUBENÉ 22 HR4500C 8,48 €
 059 / KOLESO OZUBENÉ 37 059 / KOLESO OZUBENÉ 37 19,09 €
 060 / KRڎOK POISTNÝ S-16 HR4500 060 / KRڎOK POISTNÝ S-16 HR4500 0,22 €
 061 / O-KRUŽOK HR4500C 061 / O-KRUŽOK HR4500C 1,59 €
 062 / KRYT PREVODOVKY KPL. 3300 062 / KRYT PREVODOVKY KPL. 3300 33,95 €
 063 / PODLOŽKA 15 063 / PODLOŽKA 15 0,64 €
 064 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 2RS 064 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 2RS 3,18 €
 065 / PREPÍNAÈ ¼AVÝ 065 / PREPÍNAÈ ¼AVÝ 3,71 €
 066 / PODLOŽKA 12 066 / PODLOŽKA 12 0,64 €
 067 / KOLÍK PREPÍNACÍ 067 / KOLÍK PREPÍNACÍ 4,77 €
 068 / KRڎOK POISTNÝ S-12 068 / KRڎOK POISTNÝ S-12 0,22 €
 071 / PODLOŽKA 12 071 / PODLOŽKA 12 0,64 €
 070 / OBMEDZOVAÈ KRÚTIACEHO MOMENTU 070 / OBMEDZOVAÈ KRÚTIACEHO MOMENTU 95,46 €
 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLU HR3000C 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLU HR3000C 4,77 €
 073 / PASTOROK Z HRIADELOU 10 073 / PASTOROK Z HRIADELOU 10 20,15 €
 074 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x35 9069 074 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x35 9069 0,42 €
 075 / O-KRڎOK 20 075 / O-KRڎOK 20 0,42 €
 076 / KLZNA DOSKA 076 / KLZNA DOSKA 0,85 €
 077 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 077 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 0,22 €
 078 / KOLÍK VODIACI 2 078 / KOLÍK VODIACI 2 0,22 €
 079 / KOLÍK 4 079 / KOLÍK 4 0,42 €
 080 / PACKA PREPINACA 417340-3 080 / PACKA PREPINACA 417340-3 1,59 €
 081 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ2 081 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ2 0,22 €
 083 / PREPINAC 083 / PREPINAC 4,25 €
 084 / KOLÍK PREVODOVKY 4 HR4000C1899 084 / KOLÍK PREVODOVKY 4 HR4000C1899 1,59 €
 085 / PODLOŽKA 55 085 / PODLOŽKA 55 2,66 €
 086 / SKRUTKA M4x16 086 / SKRUTKA M4x16 0,22 €
 094 / KOTVA UPLNA 220 V HR4500C 094 / KOTVA UPLNA 220 V HR4500C 106,06 €
 095 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x50 095 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x50 0,85 €
 096 / STATOR 220 V HR4500C 096 / STATOR 220 V HR4500C 46,67 €
 097 / IZOLACNA PODLOZKA 097 / IZOLACNA PODLOZKA 5,84 €
 098 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 098 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 3,71 €
 099 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU HR4500C 099 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU HR4500C 3,71 €
 100 / PODLOŽKA 15 100 / PODLOŽKA 15 0,42 €
 101 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLU 101 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLU 6,89 €
 102 / SIMMEROV KRڎOK 15 HR4500C 102 / SIMMEROV KRڎOK 15 HR4500C 5,84 €
 103 / KRUZOK 12 HR4500C 103 / KRUZOK 12 HR4500C 3,71 €
 104 / PÁÈKA VYPINAÈA 104 / PÁÈKA VYPINAÈA 1,59 €
 105 / VYPINAC TG71B 105 / VYPINAC TG71B 6,89 €
 106 / PLAST VYPINACA 106 / PLAST VYPINACA 1,59 €
 107 / HANDLE COVER 107 / HANDLE COVER 27,57 €
 125 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 125 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 109 / TESNENIE PENOVÉ 109 / TESNENIE PENOVÉ 0,22 €
 111 / DRŽIAK KÁBLA neu 111 / DRŽIAK KÁBLA neu 0,42 €
 112 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 112 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 1,07 €
 113 / KÁBEL 113 / KÁBEL 26,52 €
 124 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x20 124 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x20 0,42 €
 115 / HANDLE 115 / HANDLE 24,39 €
 116 / STIFT 5 116 / STIFT 5 0,42 €
 117 / SKRUTKA M5x20 117 / SKRUTKA M5x20 0,22 €
 118 / REGULAÈNA ELEKTRONIKA HR4500C 118 / REGULAÈNA ELEKTRONIKA HR4500C 57,27 €
 119 / FIX ROD 119 / FIX ROD 1,59 €
 120 / KOLESO VENTILÁTORA 90 HR5001C 120 / KOLESO VENTILÁTORA 90 HR5001C 3,18 €
 121 / PODLOŽKA 8 253165-9 121 / PODLOŽKA 8 253165-9 0,42 €
 122 / MATICA M8 931403-6 122 / MATICA M8 931403-6 0,22 €
 123 / KRYT MOTORA HR4500C 123 / KRYT MOTORA HR4500C 9,55 €
 126 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV HM1800 126 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV HM1800 1,59 €
 127 / KOLÍK GUMA 4 127 / KOLÍK GUMA 4 0,22 €
 128 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 128 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 129 / UHLÍKY CB-155 129 / UHLÍKY CB-155 4,38 €
 131 / ŠTÍTOK HR4500C 131 / ŠTÍTOK HR4500C 0,64 €
 132 / KRYT MOTORA KPL. 132 / KRYT MOTORA KPL. 57,27 €
 133 / DRŽIAK RÚÈKY HR4500C 133 / DRŽIAK RÚÈKY HR4500C 15,90 €
 134 / VACKA PRIDAVNEJ RUKOVÄTE 134 / VACKA PRIDAVNEJ RUKOVÄTE 1,59 €
 136 / MATICA KRÍDLOVÁ M8 136 / MATICA KRÍDLOVÁ M8 5,84 €
 137 / PRIDAVNA RUKOVÄT HM1213C 137 / PRIDAVNA RUKOVÄT HM1213C 13,79 €
 138 / SKRUTKA M8x150 138 / SKRUTKA M8x150 2,66 €

14 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: