Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

SDS Plus

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

HR2810 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


0,64 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 0,64 €
 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 0,42 €
 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 0,42 €
 004 / KRڎOK 21 004 / KRڎOK 21 0,64 €
 005 / PODLOŽKA 005 / PODLOŽKA 0,42 €
 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 0,42 €
 007 / INBUS. SKRUTKA 5x25 007 / INBUS. SKRUTKA 5x25 0,42 €
 009 / SKRUTKA M8X110MM 009 / SKRUTKA M8X110MM 1,07 €
 010 / DRŽIAK RÚÈKY 20 010 / DRŽIAK RÚÈKY 20 1,59 €
 011 / KRYT VALCA HR2800 011 / KRYT VALCA HR2800 10,07 €
 014 / PODLOŽKA 31 014 / PODLOŽKA 31 0,42 €
 013 / KRڎOK POLYURETÁN 31 013 / KRڎOK POLYURETÁN 31 3,18 €
 015 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 37 015 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 37 0,42 €
 016 / PUZDRO UMELÉ 016 / PUZDRO UMELÉ 0,42 €
 017 / KRڎOK PRUŽNÝ 41 017 / KRڎOK PRUŽNÝ 41 0,22 €
 018 / O-KRڎOK 46 BSR730SH/5704R 018 / O-KRڎOK 46 BSR730SH/5704R 0,42 €
 019 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x16 neu 019 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x16 neu 0,22 €
 020 / KRYT PREVODOVKY 020 / KRYT PREVODOVKY 2,66 €
 021 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 021 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,22 €
 022 / DRŽIAK NÁSTROJA HR2800 022 / DRŽIAK NÁSTROJA HR2800 30,77 €
 023 / SIMMEROV KRڎOK 9 HR2800 023 / SIMMEROV KRڎOK 9 HR2800 2,66 €
 024 / KRڎOK POISTNÝ 024 / KRڎOK POISTNÝ 0,64 €
 025 / PUZDRO 9 025 / PUZDRO 9 1,59 €
 026 / ÚDERNÍK HR2230 026 / ÚDERNÍK HR2230 1,59 €
 027 / KRڎOK 10 027 / KRڎOK 10 1,07 €
 028 / KRڎOK LOŽISKA 028 / KRڎOK LOŽISKA 0,64 €
 029 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 029 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 1,59 €
 030 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 030 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 0,85 €
 031 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 031 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 0,22 €
 032 / PODLOŽKA 29 HR2400 032 / PODLOŽKA 29 HR2400 1,07 €
 033 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 30 033 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 30 0,42 €
 034 / PUZDRO VODIACE 034 / PUZDRO VODIACE 24,39 €
 035 / O-KRڎOK 26 HR3000C/HR3550C 035 / O-KRڎOK 26 HR3000C/HR3550C 0,22 €
 036 / KOLÍK 6 HR2410 036 / KOLÍK 6 HR2410 0,42 €
 037 / ÚDERNÍK HR2460/70 037 / ÚDERNÍK HR2460/70 1,59 €
 038 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 038 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 0,85 €
 039 / VALEC PIESTA HR2800 039 / VALEC PIESTA HR2800 12,72 €
 040 / KRڎOK PRUŽNÝ 21 040 / KRڎOK PRUŽNÝ 21 0,22 €
 041 / OJNICA HR2800 041 / OJNICA HR2800 2,66 €
 042 / KOLESO OZUBENÉ 31 042 / KOLESO OZUBENÉ 31 30,77 €
 103 / SKRUTKA 5x20 103 / SKRUTKA 5x20 0,22 €
 044 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 044 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 0,22 €
 045 / PLATNIÈKA ¼AVÁ 045 / PLATNIÈKA ¼AVÁ 0,42 €
 046 / PLATNIÈKA 046 / PLATNIÈKA 0,42 €
 047 / SKRUTKA M4x12 047 / SKRUTKA M4x12 0,22 €
 048 / O-KRڎOK 18 4101R/4101RH 048 / O-KRڎOK 18 4101R/4101RH 0,22 €
 049 / PREPÍNAÈ ¼AVÝ HR2800 049 / PREPÍNAÈ ¼AVÝ HR2800 0,64 €
 050 / KRYT FILTRA HR2800 050 / KRYT FILTRA HR2800 0,42 €
 051 / O-KRڎOK 16 AN7000 051 / O-KRڎOK 16 AN7000 0,42 €
 052 / FILTER HR 2800 052 / FILTER HR 2800 0,42 €
 053 / KRYTKA HR2800 053 / KRYTKA HR2800 0,76 €
 054 / O-KRڎOK 30 054 / O-KRڎOK 30 0,42 €
 055 / KRYT PREVODOVKY HR2800 055 / KRYT PREVODOVKY HR2800 23,34 €
 056 / OSKA HR2800 056 / OSKA HR2800 7,43 €
 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002LLU HK0500 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002LLU HK0500 7,96 €
 058 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 058 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 0,22 €
 059 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 16-26 059 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 16-26 0,22 €
 060 / SPOJKA HR2800 060 / SPOJKA HR2800 2,66 €
 061 / KOLESO OZUBENÉ 29 061 / KOLESO OZUBENÉ 29 5,30 €
 062 / PODLOŽKA 8 062 / PODLOŽKA 8 0,22 €
 063 / KRڎOK POISTNÝ HR 2800 063 / KRڎOK POISTNÝ HR 2800 0,42 €
 064 / PODLOŽKA 064 / PODLOŽKA 0,22 €
 065 / KLIN 4 HR3000C/HR3550C 065 / KLIN 4 HR3000C/HR3550C 0,85 €
 066 / KOLESO OZUBENÉ 9 HR2800 066 / KOLESO OZUBENÉ 9 HR2800 14,84 €
 068 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 60001LLU 068 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 60001LLU 5,84 €
 069 / SPOJKA ZUBOVÁ HR2800 069 / SPOJKA ZUBOVÁ HR2800 36,07 €
 070 / KRڎOK POISTNÝ S-10 070 / KRڎOK POISTNÝ S-10 0,22 €
 071 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 2RS 071 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 2RS 3,18 €
 072 / KRڎOK TESNIACI HR 2800 072 / KRڎOK TESNIACI HR 2800 0,22 €
 073 / KRYT PREVODOVKY HR2800 073 / KRYT PREVODOVKY HR2800 5,84 €
 074 / O-KRڎOK 26 MT952/953/9554-58N 074 / O-KRڎOK 26 MT952/953/9554-58N 0,22 €
 075 / KRڎOK TESNIACI MT870 075 / KRڎOK TESNIACI MT870 3,71 €
 076 / PUZDRO 10 076 / PUZDRO 10 0,64 €
 077 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLU HM1100 077 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLU HM1100 5,30 €
 078 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 10 078 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 10 0,42 €
 080 / KOTVA UPLNA 220 V HR 2800 080 / KOTVA UPLNA 220 V HR 2800 30,77 €
 081 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X70 081 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X70 0,22 €
 082 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 082 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 2,12 €
 083 / IZOLACNA PODLOZKA 083 / IZOLACNA PODLOZKA 0,42 €
 084 / DOSKA ODKLONU VZD. 084 / DOSKA ODKLONU VZD. 0,64 €
 085 / STATOR HR 2800 085 / STATOR HR 2800 18,02 €
 086 / KRYT MOTORA HR2800 086 / KRYT MOTORA HR2800 5,30 €
 087 / DRIAK UHLÍKOV HR2800 087 / DRIAK UHLÍKOV HR2800 1,07 €
 088 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x10 088 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x10 0,22 €
 089 / UHLÍKY CB-325 089 / UHLÍKY CB-325 1,25 €
 091 / KRYT VENTILÁTORA HR2800 091 / KRYT VENTILÁTORA HR2800 1,59 €
 117 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 117 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 0,22 €
 093 / KONDENZÁTOR HR 2800 093 / KONDENZÁTOR HR 2800 2,66 €
 094 / PREP.KÁBEL 094 / PREP.KÁBEL 0,64 €
 095 / PREP.KÁBEL 095 / PREP.KÁBEL 0,85 €
 097 / PREPÍNAÈ HR2800 097 / PREPÍNAÈ HR2800 0,85 €
 101 / RUKOVE HR2810 101 / RUKOVE HR2810 8,48 €
 102 / SKRUTKA M5x35 102 / SKRUTKA M5x35 0,22 €
 105 / PREPÍNAÈ 105 / PREPÍNAÈ 0,42 €
 109 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 109 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 110 / PAKA VYPÍNAÈA 110 / PAKA VYPÍNAÈA 0,42 €
 111 / DRŽIAK VYPÍNAÈA 111 / DRŽIAK VYPÍNAÈA 0,64 €
 112 / VYPINAC HR 2800 112 / VYPINAC HR 2800 14,84 €
 113 / KRYT RÚÈKY HR2800 113 / KRYT RÚÈKY HR2800 4,77 €
 115 / KÁBEL 1 115 / KÁBEL 1 18,02 €
 116 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY10 GA7010C/9010C 116 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY10 GA7010C/9010C 0,64 €
 118 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 118 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 0,42 €
 119 / FITER 4302C/3620/RP.usw 119 / FITER 4302C/3620/RP.usw 0,42 €

19 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: