Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

SDS Plus

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

HR2470 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 1 vernostný bod. Váš nákupný košík bude mať celkom 1 vernostný bod ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,10 €.


0,64 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIECKO 35 HR2440/2020/2450/F 001 / VIECKO 35 HR2440/2020/2450/F 0,64 €
 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 0,42 €
 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 0,42 €
 004 / KRڎOK 21 004 / KRڎOK 21 0,64 €
 005 / PODLOŽKA 005 / PODLOŽKA 0,42 €
 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 0,42 €
 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 0,42 €
 008 / PODLOŽKA 008 / PODLOŽKA 0,22 €
 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 1,07 €
 010 / GRIP 36 COMPLETE 010 / GRIP 36 COMPLETE 0,00 €
 013 / PREPÍNAÈ HR2470 013 / PREPÍNAÈ HR2470 1,14 €
 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 0,22 €
 015 / PREPÍNAÈ HR1830 015 / PREPÍNAÈ HR1830 0,42 €
 016 / O-KRڎOK 17 016 / O-KRڎOK 17 0,22 €
 017 / KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 017 / KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 11,14 €
 018 / SKRUTKA 4x35 018 / SKRUTKA 4x35 0,22 €
 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 3,71 €
 020 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 020 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 0,22 €
 021 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 021 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 0,85 €
 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 0,64 €
 023 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 023 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 5,84 €
 024 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 024 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,22 €
 025 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 025 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 22,27 €
 026 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 026 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 0,42 €
 027 / PUZDRO 9 027 / PUZDRO 9 1,59 €
 028 / ÚDERNÍK HR2230 028 / ÚDERNÍK HR2230 1,59 €
 029 / KRڎOK 10 029 / KRڎOK 10 1,07 €
 030 / KRڎOK LOŽISKA 030 / KRڎOK LOŽISKA 0,64 €
 031 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 031 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 1,59 €
 032 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 032 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 0,85 €
 033 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 033 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 0,22 €
 034 / ÚDERNÍK HR2460/70 034 / ÚDERNÍK HR2460/70 1,59 €
 035 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 035 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 0,85 €
 036 / VALEC PIEST HR2470 036 / VALEC PIEST HR2470 10,61 €
 039 / PODLOŽKA 12 039 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 038 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 038 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 1,07 €
 040 / O-KRڎOK 63 040 / O-KRڎOK 63 0,85 €
 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 2,12 €
 042 / KRڎOK POISTNÝ S-7 042 / KRڎOK POISTNÝ S-7 0,22 €
 043 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 043 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 0,22 €
 044 / SPOJKA BHR262 044 / SPOJKA BHR262 4,77 €
 045 / OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 045 / OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 6,89 €
 046 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 046 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 21,20 €
 047 / KOLESO OZUBENÉ 26 047 / KOLESO OZUBENÉ 26 3,18 €
 048 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 048 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 0,22 €
 049 / PODLOŽKA 049 / PODLOŽKA 0,42 €
 050 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 050 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 0,22 €
 051 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 051 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 2,50 €
 052 / KRڎOK 8 052 / KRڎOK 8 0,64 €
 053 / KRڎOK POISTNÝ E-4 053 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 054 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 054 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 0,22 €
 055 / POISTNÁ PLATNIÈKA HR2450/F neuer 055 / POISTNÁ PLATNIÈKA HR2450/F neuer 0,64 €
 056 / KRYT PREVODU HR2470/BHR202 056 / KRYT PREVODU HR2470/BHR202 7,43 €
 057 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 057 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 0,22 €
 058 / O-KRڎOK 26 058 / O-KRڎOK 26 0,42 €
 059 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 059 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 3,18 €
 060 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 060 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 7,96 €
 061 / 267213-8 061 / 267213-8 0,64 €
 062 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 062 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 0,64 €
 063 / KOTVA UPLNA 220 V HR2460/2470 063 / KOTVA UPLNA 220 V HR2460/2470 23,34 €
 064 / KRڎOK 064 / KRڎOK 0,22 €
 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 2,12 €
 066 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 15 066 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 15 0,22 €
 067 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x60 067 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x60 0,22 €
 068 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 068 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 0,42 €
 069 / DOSKA ODKLONU VZD. NA HR2230/2460 069 / DOSKA ODKLONU VZD. NA HR2230/2460 0,42 €
 070 / STATOR NA HR2460/2470 070 / STATOR NA HR2460/2470 14,84 €
 071 / KRYT MOTORA NA HR2460/2470 071 / KRYT MOTORA NA HR2460/2470 7,43 €
 073 / UHLÍKY CB-325 073 / UHLÍKY CB-325 1,25 €
 074 / DRŽIAK UHLÍKOV KPL. NA HR2230/2460/2470 074 / DRŽIAK UHLÍKOV KPL. NA HR2230/2460/2470 6,37 €
 075 / VYPINAC C3VA-2LC NA HR2230/2460/2470 075 / VYPINAC C3VA-2LC NA HR2230/2460/2470 10,61 €
 076 / ŠTÍTOK HR2470 076 / ŠTÍTOK HR2470 0,42 €
 077 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 HR2450/F/2440F 077 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 HR2450/F/2440F 0,42 €
 078 / KÁBEL 1 078 / KÁBEL 1 18,02 €
 079 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 079 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 0,22 €
 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 0,22 €
 082 / KRYT RÚÈKY 082 / KRYT RÚÈKY 4,25 €
 085 / KRڎOK POISTNÝ E-3 085 / KRڎOK POISTNÝ E-3 0,22 €
 086 / FIXAÈNÁ PLATNA 086 / FIXAÈNÁ PLATNA 0,42 €
 087 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 087 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 0,22 €
 088 / SKRUTKA M4X25MM 088 / SKRUTKA M4X25MM 0,22 €
 089 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 089 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 0,85 €
 090 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 090 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 19,09 €
 091 / PODLOZKA 5 091 / PODLOZKA 5 0,22 €

19 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: