Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Sekacie a búracie

Informácie

Výrobcovia

Zlacnené produkty

Zobrazené produkty

HM1801 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 20 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 20 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 2,00 €.


2,66 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / KRڎOK TESNIACI HM1800 001 / KRڎOK TESNIACI HM1800 2,66 €
 002 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLB 783 002 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLB 783 2,66 €
 003 / PODLOŽKA 17 003 / PODLOŽKA 17 1,59 €
 004 / KOTVA UPLNA 230-240V 004 / KOTVA UPLNA 230-240V 148,48 €
 005 / IZOLACNA PODLOZKA 005 / IZOLACNA PODLOZKA 6,37 €
 006 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6200DDW 006 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6200DDW 2,66 €
 032 / KOLÍK GUMA 4 032 / KOLÍK GUMA 4 0,22 €
 008 / KRYT MOTORA HM1801/10 008 / KRYT MOTORA HM1801/10 42,42 €
 009 / UHLÍKY CB-204 009 / UHLÍKY CB-204 2,43 €
 010 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV HM1800 010 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV HM1800 1,59 €
 011 / KRYT MOTORA HM1810 011 / KRYT MOTORA HM1810 33,95 €
 012 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x22 HM1303 012 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x22 HM1303 0,64 €
 013 / KOLESO VENTILÁTORA 100 HM1800/01/10 013 / KOLESO VENTILÁTORA 100 HM1800/01/10 6,89 €
 014 / PODLOŽKA 8 253165-9 014 / PODLOŽKA 8 253165-9 0,42 €
 015 / MATICA M8 015 / MATICA M8 0,22 €
 016 / SKRUTKA 5X85 016 / SKRUTKA 5X85 2,66 €
 017 / STATOR 240V HM1810/1801 017 / STATOR 240V HM1810/1801 76,36 €
 018 / KRYT MOTORA 018 / KRYT MOTORA 19,09 €
 025 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 025 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 0,42 €
 020 / O-KRڎOK 40 020 / O-KRڎOK 40 0,42 €
 078 / KOLÍK 5 HM1800 078 / KOLÍK 5 HM1800 0,42 €
 022 / KRYT PREVODOVKY HM1801-1810 022 / KRYT PREVODOVKY HM1801-1810 73,17 €
 036 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202 036 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202 5,30 €
 024 / KOLESO OZUBENÉ 22 HM1800 024 / KOLESO OZUBENÉ 22 HM1800 53,04 €
 026 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 635LLB 026 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 635LLB 13,79 €
 027 / TESNENIE OLEJA 35 027 / TESNENIE OLEJA 35 4,25 €
 028 / O-KRڎOK 61 028 / O-KRڎOK 61 1,07 €
 029 / O-KRڎOK 90 HR2510/HM1202C 029 / O-KRڎOK 90 HR2510/HM1202C 1,07 €
 030 / K¼UKOVKA HM1801 030 / K¼UKOVKA HM1801 22,27 €
 031 / KRYT MOTORA A PREVODOVKYHM1801 031 / KRYT MOTORA A PREVODOVKYHM1801 286,37 €
 033 / Kryt klukovej skrine nový 033 / Kryt klukovej skrine nový 5,30 €
 034 / Kryt nový izolacny HM1810/1801 034 / Kryt nový izolacny HM1810/1801 6,37 €
 035 / KOLESO OZUBENÉ 50 HM1800 035 / KOLESO OZUBENÉ 50 HM1800 40,31 €
 037 / INBUS.SKRUTKA 8X75 037 / INBUS.SKRUTKA 8X75 2,66 €
 038 / Rukovä HM1801/1810 038 / Rukovä HM1801/1810 16,97 €
 039 / INBUSOVA SKRUTKA 039 / INBUSOVA SKRUTKA 0,42 €
 040 / Gear Housing Cover 040 / Gear Housing Cover 45,54 €
 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6302 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6302 7,43 €
 042 / KRڎOK POISTNÝ S-20 042 / KRڎOK POISTNÝ S-20 0,42 €
 043 / KOLESO OZUBENÉ 47 HM1800 043 / KOLESO OZUBENÉ 47 HM1800 59,40 €
 044 / PÚZDRO 25 HM1800 044 / PÚZDRO 25 HM1800 4,25 €
 045 / SEGERKA R-62 045 / SEGERKA R-62 2,12 €
 067 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 067 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 0,42 €
 132 / PODLOZKA 6 132 / PODLOZKA 6 0,22 €
 048 / KRYT MOTORA HM 1801/1810 048 / KRYT MOTORA HM 1801/1810 30,77 €
 049 / PODLOŽKA 63 049 / PODLOŽKA 63 3,18 €
 050 / VYMEDZOVACI KRUZOK HM1810 050 / VYMEDZOVACI KRUZOK HM1810 22,27 €
 051 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ 2520 HM1800 051 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ 2520 HM1800 13,79 €
 052 / OJNICA HM1800 052 / OJNICA HM1800 11,67 €
 053 / O-KRڎOK 55 AN7000 HM1801/1810 053 / O-KRڎOK 55 AN7000 HM1801/1810 0,64 €
 054 / PIEST HM1801/1810 054 / PIEST HM1801/1810 24,39 €
 055 / KOLÍK 055 / KOLÍK 4,25 €
 058 / O-KRڎOK 52 HM1800 058 / O-KRڎOK 52 HM1800 5,84 €
 057 / VALEC 62 HM1801/1810 057 / VALEC 62 HM1801/1810 243,94 €
 059 / UDERNIK HM1801/1810 059 / UDERNIK HM1801/1810 46,67 €
 065 / O-KRڎOK 95 HM1400 065 / O-KRڎOK 95 HM1400 1,59 €
 079 / KRYTKA NA HM1801/1810 079 / KRYTKA NA HM1801/1810 8,48 €
 080 / TESNENIE HM1810/1801 080 / TESNENIE HM1810/1801 8,48 €
 081 / VALEC HM1801 081 / VALEC HM1801 265,14 €
 082 / PRUZNA PODLOZKA 12 082 / PRUZNA PODLOZKA 12 0,22 €
 083 / INBUSOVÁ SKRUTKA 12X55 083 / INBUSOVÁ SKRUTKA 12X55 1,59 €
 084 / O-KRڎOK 53 HM1800/HM1500 084 / O-KRڎOK 53 HM1800/HM1500 0,85 €
 085 / VALEC (B) HM1800 085 / VALEC (B) HM1800 59,40 €
 086 / KRڎOK GUMENÝ 54 HM1500 086 / KRڎOK GUMENÝ 54 HM1500 4,25 €
 087 / KOLÍK 8-40 087 / KOLÍK 8-40 0,64 €
 088 / OSKA DRŽIAKA NÁSTROJA HM1800/1801 088 / OSKA DRŽIAKA NÁSTROJA HM1800/1801 25,45 €
 089 / DRŽIAK NÁSTROJA 089 / DRŽIAK NÁSTROJA 190,90 €
 090 / KOLÍK 4 HM1500/HR3000/HR3550C 090 / KOLÍK 4 HM1500/HR3000/HR3550C 0,42 €
 091 / POISTKA DRŽIAKA NÁSTR. HM1800/HM1500B 091 / POISTKA DRŽIAKA NÁSTR. HM1800/HM1500B 29,70 €
 092 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 092 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 1,07 €
 093 / KRڎOK UPEVÒOVACÍ HM1500/1304B 093 / KRڎOK UPEVÒOVACÍ HM1500/1304B 8,19 €
 094 / SKRUTKA IMBUSOVÁ 12X45 094 / SKRUTKA IMBUSOVÁ 12X45 1,59 €
 095 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 HM1500 095 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 HM1500 0,64 €
 096 / DRŽIAK NÁSTROJA 29 HM1801/1810 096 / DRŽIAK NÁSTROJA 29 HM1801/1810 307,58 €
 097 / O-KRڎOK 75 HM1400/BO5010 097 / O-KRڎOK 75 HM1400/BO5010 1,07 €
 098 / X-KRڎOK 40 HM1400 098 / X-KRڎOK 40 HM1400 16,97 €
 099 / ÚDERNÍK HM1801/HM1810 099 / ÚDERNÍK HM1801/HM1810 28,64 €
 100 / O-KRڎOK 60 HM1800 100 / O-KRڎOK 60 HM1800 6,37 €
 101 / Držiak úderníka HM1801/1810 101 / Držiak úderníka HM1801/1810 50,90 €
 102 / KÁBEL 102 / KÁBEL 26,52 €
 103 / CHRANIC SNURY 12-125 103 / CHRANIC SNURY 12-125 2,66 €
 104 / KONTROL. LAMPA HM1801/1810 104 / KONTROL. LAMPA HM1801/1810 7,43 €
 105 / KÁBEL HM1801/10 105 / KÁBEL HM1801/10 2,66 €
 106 / KRYTKA KONTROLKY HM1801/10 106 / KRYTKA KONTROLKY HM1801/10 2,12 €
 107 / KRYT MOTORA 107 / KRYT MOTORA 38,17 €
 108 / IMBUSOVA SKRUTKA M6x45 922366-7 108 / IMBUSOVA SKRUTKA M6x45 922366-7 0,64 €
 109 / NAME PLATE HM1801 109 / NAME PLATE HM1801 0,00 €
 110 / VRCHNY KRYT 110 / VRCHNY KRYT 3,71 €
 111 / DOSKA DRŽIAK.RÚÈKY HM1800 111 / DOSKA DRŽIAK.RÚÈKY HM1800 8,48 €
 112 / PENOVA GUMA 685700-9 112 / PENOVA GUMA 685700-9 0,22 €
 118 / FITER 4302C/3620/RP.usw 118 / FITER 4302C/3620/RP.usw 0,42 €
 114 / FILTER MT240 HM1801/1810 114 / FILTER MT240 HM1801/1810 0,42 €
 115 / DRŽIAK KÁBLA neu 115 / DRŽIAK KÁBLA neu 0,42 €
 130 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 130 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 117 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 117 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 119 / TERMINAL 119 / TERMINAL 0,00 €
 120 / SKRUTKA INBUS M6X65MM HM1801/10 120 / SKRUTKA INBUS M6X65MM HM1801/10 1,07 €
 122 / RÚÈKA HM1800 122 / RÚÈKA HM1800 19,09 €
 123 / VYPINAC HM1800 123 / VYPINAC HM1800 5,84 €
 124 / TESNIACA PLAT. 124 / TESNIACA PLAT. 5,84 €
 125 / KOLÍK 4 125 / KOLÍK 4 0,42 €
 126 / DRZIAK 126 / DRZIAK 7,96 €
 128 / VYPINAC C3D-15MS SR2600 128 / VYPINAC C3D-15MS SR2600 15,90 €
 129 / KRYT PREVODOVKY 129 / KRYT PREVODOVKY 3,71 €
 131 / SPONGE SHEET 131 / SPONGE SHEET 0,00 €
 133 / O-KRڎOK 24 HR2430 133 / O-KRڎOK 24 HR2430 0,42 €

14 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: