Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Kotúčové píly

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

5017RKB / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 5 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 5 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,50 €.


3,71 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / PRÍRUBA VNÚTORNÁ 40 224339-9 001 / PRÍRUBA VNÚTORNÁ 40 224339-9 3,71 €
 002 / KRڎOK POISTNÝ S-40 961156-3 002 / KRڎOK POISTNÝ S-40 961156-3 1,07 €
 004 / PRUŽINA 4 5705R/5703R 004 / PRUŽINA 4 5705R/5703R 0,64 €
 005 / IMBUSOVA SKRUTKA M6X12 4122 005 / IMBUSOVA SKRUTKA M6X12 4122 0,22 €
 006 / PODLOŽKA 6 253783-3 006 / PODLOŽKA 6 253783-3 0,42 €
 007 / KLIN PIL.KOTÚÈA 5017/5703/05 007 / KLIN PIL.KOTÚÈA 5017/5703/05 6,37 €
 010 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002DDW novE 010 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002DDW novE 6,89 €
 011 / VRETENO 5703R 011 / VRETENO 5703R 12,72 €
 013 / KOLESO OZUBENÉ 41 5703R/5705R 013 / KOLESO OZUBENÉ 41 5703R/5705R 15,90 €
 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608 2,66 €
 016 / SKRUTKA M5x16 016 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 017 / SKRUTKA M8x98 266019-1 017 / SKRUTKA M8x98 266019-1 1,59 €
 018 / KLADKA 20 018 / KLADKA 20 0,42 €
 019 / OKRUHLY KOLIK 6 019 / OKRUHLY KOLIK 6 0,42 €
 020 / PRÍRUBOVÁ MATICA 40 020 / PRÍRUBOVÁ MATICA 40 4,77 €
 021 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x16 266139-1 021 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x16 266139-1 0,85 €
 026 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 233092-6 026 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 233092-6 0,22 €
 027 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201DDW 027 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201DDW 5,84 €
 028 / SHAFT LOCK 028 / SHAFT LOCK 3,18 €
 029 / KOLESO VENTILÁTORA 76 029 / KOLESO VENTILÁTORA 76 3,18 €
 030 / KOTVA UPLNA 220 V 5705R 030 / KOTVA UPLNA 220 V 5705R 79,54 €
 032 / IZOLACNA PODLOZKA HM0810 032 / IZOLACNA PODLOZKA HM0810 0,42 €
 033 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 033 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 034 / STATOR 220 V 5705R 034 / STATOR 220 V 5705R 23,34 €
 035 / DRZIAK STATORA UPLNY 035 / DRZIAK STATORA UPLNY 4,77 €
 036 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x65 036 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x65 1,07 €
 037 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 54 272230-5 037 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 54 272230-5 0,64 €
 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 0,64 €
 039 / MATKA M8 252141-0 039 / MATKA M8 252141-0 2,12 €
 040 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 040 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 0,42 €
 041 / RÚÈKA KOMPL. 5703R 041 / RÚÈKA KOMPL. 5703R 10,07 €
 044 / VYPINAC TG71B 044 / VYPINAC TG71B 6,89 €
 045 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 045 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 0,42 €
 071 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 071 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 048 / ODLAHCENIE TAHU SNURY 048 / ODLAHCENIE TAHU SNURY 0,42 €
 049 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 049 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 4,77 €
 050 / CHRANIC SNURY 8-90 050 / CHRANIC SNURY 8-90 1,59 €
 053 / KRڎOK GUMENNÝ 6 053 / KRڎOK GUMENNÝ 6 0,42 €
 055 / RÚRKA 9 331432-3 055 / RÚRKA 9 331432-3 1,59 €
 083 / PODLOKA 8 941201-0 083 / PODLOKA 8 941201-0 0,22 €
 070 / MATICA KRÍDLOVÁ M6 070 / MATICA KRÍDLOVÁ M6 0,85 €
 069 / PODLOZKA 6 069 / PODLOZKA 6 0,22 €
 066 / SKRUTA M6x20 066 / SKRUTA M6x20 0,22 €
 061 / DORAZ HÅBKOVÝ 061 / DORAZ HÅBKOVÝ 10,61 €
 062 / KRYT MOTORA 159714-9 062 / KRYT MOTORA 159714-9 23,34 €
 064 / UHLÍKY CB-303 064 / UHLÍKY CB-303 1,93 €
 065 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 065 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 0,22 €
 067 / VODIDLO PRITLACNEJ DOSKY 067 / VODIDLO PRITLACNEJ DOSKY 2,12 €
 068 / SKRUTKA KRÍDLOVÁ M6x10 neu 068 / SKRUTKA KRÍDLOVÁ M6x10 neu 1,07 €
 075 / PODLOŽKA 22 075 / PODLOŽKA 22 0,42 €
 078 / SKRUTKA 4x12 078 / SKRUTKA 4x12 0,22 €
 084 / SKRUTKA M6 084 / SKRUTKA M6 0,42 €
 089 / SKRUTKA M5x28 089 / SKRUTKA M5x28 0,42 €
 090 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x25 090 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x25 0,42 €

11 výrobky(ov) v rovnakej kategórii: