Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Pásové brúsky

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

9901 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 5 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 5 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,50 €.


1,07 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 004 / CHRANIC SNURY 8-85 004 / CHRANIC SNURY 8-85 1,07 €
 005 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 005 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 006 / VYPINAC C2M-A1T 1911B 006 / VYPINAC C2M-A1T 1911B 13,79 €
 007 / KRYT MOTORA (L) 9901 007 / KRYT MOTORA (L) 9901 69,99 €
 044 / KOLÍK GUMA 4 044 / KOLÍK GUMA 4 0,22 €
 009 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000 009 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000 2,66 €
 059 / PODLOŽKA 10 253758-2 059 / PODLOŽKA 10 253758-2 0,22 €
 011 / KOLESO OZUBENÉ 67 9901 011 / KOLESO OZUBENÉ 67 9901 15,90 €
 013 / PODLOŽKA 10 5600RDW/9901 013 / PODLOŽKA 10 5600RDW/9901 0,22 €
 049 / KRڎOK POISTNÝ S-10 049 / KRڎOK POISTNÝ S-10 0,22 €
 016 / KRYT LOŽISKA 9901 016 / KRYT LOŽISKA 9901 9,55 €
 017 / KOLESO VENTILÁTORA 72 9901 017 / KOLESO VENTILÁTORA 72 9901 5,30 €
 018 / PODLOŽKA 9901 018 / PODLOŽKA 9901 1,59 €
 019 / REMENICA 99 10-38 019 / REMENICA 99 10-38 10,07 €
 020 / SKRUTKA M4x22 020 / SKRUTKA M4x22 0,22 €
 021 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 8 021 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA 8 0,42 €
 022 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LH 022 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LH 6,37 €
 023 / HELICAL GEAR 11 023 / HELICAL GEAR 11 10,06 €
 024 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 626 024 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 626 3,18 €
 025 / CAP 18 025 / CAP 18 0,64 €
 026 / KLADKA HNACIA 10-22 026 / KLADKA HNACIA 10-22 11,14 €
 029 / UHLÍKY CB-100 (CB-101/102)1190 029 / UHLÍKY CB-100 (CB-101/102)1190 1,36 €
 030 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6-10 030 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6-10 0,42 €
 033 / PODLOŽKA 16 9403 033 / PODLOŽKA 16 9403 0,42 €
 032 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 16 032 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 16 0,42 €
 034 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M6x25 034 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M6x25 1,07 €
 035 / REMEÒ 8-269 9901 035 / REMEÒ 8-269 9901 6,89 €
 036 / BELT COVER 036 / BELT COVER 5,84 €
 046 / SKRUTKA M5x25 046 / SKRUTKA M5x25 0,22 €
 038 / FIELD ASS'Y 220V 038 / FIELD ASS'Y 220V 38,17 €
 039 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 039 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 040 / FLAT WASHER 8 040 / FLAT WASHER 8 0,00 €
 041 / ARMATURE ASS'Y 220V 041 / ARMATURE ASS'Y 220V 82,72 €
 042 / KOLESO VENTILÁTORA 70 042 / KOLESO VENTILÁTORA 70 4,77 €
 043 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LB 043 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LB 1,59 €
 047 / LEAF SPRING 047 / LEAF SPRING 2,12 €
 048 / SKRUTKA M5x40 048 / SKRUTKA M5x40 0,22 €
 052 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 10 052 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 10 0,85 €
 051 / KLADKA NAPINACIA KPL. 9 317 051 / KLADKA NAPINACIA KPL. 9 317 13,79 €
 053 / TENSION ROLLER ARM 053 / TENSION ROLLER ARM 10,61 €
 054 / TENSION ROLLER SHAFT 054 / TENSION ROLLER SHAFT 4,77 €
 055 / COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X18 055 / COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X18 0,00 €
 056 / SAFETY PLATE 056 / SAFETY PLATE 18,02 €
 057 / PRUŽINA 11 9924DB/9901 057 / PRUŽINA 11 9924DB/9901 0,64 €
 058 / ROLÒA HNACIA 058 / ROLÒA HNACIA 33,95 €
 060 / MOTOR HOUSING (R) 060 / MOTOR HOUSING (R) 27,57 €
 061 / SUPPORT PIN 061 / SUPPORT PIN 1,59 €
 062 / PÄTKA 9924DB/9901 062 / PÄTKA 9924DB/9901 0,42 €
 063 / OCELOVA DOSKA 9901 063 / OCELOVA DOSKA 9901 2,12 €
 064 / KORKOVA DOSKA 9901 064 / KORKOVA DOSKA 9901 2,12 €
 065 / CHRÁNIÈ HRÁN KPL 9901 065 / CHRÁNIÈ HRÁN KPL 9901 2,66 €
 066 / SKRUTKA M4x18 066 / SKRUTKA M4x18 0,22 €
 067 / ODLAHCENIE TAHU SNURY 067 / ODLAHCENIE TAHU SNURY 0,42 €

6 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: