Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Pokosové píly

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

LF1000 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v časti Popis kliknutím na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 / SKRUTKA a kliknite na košík.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať 10 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 10 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 1,00 €.


0,42 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Popis

Kliknite na obrázok,vyberte si číslo ND a v spodnej časti ho vyhľadajte a kliknite na košík.

LF1000_WW_1.jpgLF1000_WW_2.jpg
Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x25 001 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x25 0,42 €
 221 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 221 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 003 / DRŽIAK KÁBLA 003 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 005 / CHRANIC SIETOVEJ SNURY 12-90 005 / CHRANIC SIETOVEJ SNURY 12-90 0,85 €
 006 / VALÈEK LF1000 006 / VALÈEK LF1000 4,25 €
 007 / PASKA 007 / PASKA 0,22 €
 008 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 008 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,64 €
 010 / PREPINAÈ 010 / PREPINAÈ 0,85 €
 011 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 011 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 0,42 €
 012 / KOLÍK ARETÁCIE LF1000 012 / KOLÍK ARETÁCIE LF1000 0,64 €
 013 / VYPINAC TG70B 5903R/5103R/LS 013 / VYPINAC TG70B 5903R/5103R/LS 12,72 €
 014 / VYPINAC V-15-2A5 014 / VYPINAC V-15-2A5 3,18 €
 015 / PÁKA VYPÍNAÈA LF1000 015 / PÁKA VYPÍNAÈA LF1000 1,59 €
 263 / KRYT VYPÍNAÈA-RÚÈKA LF1000 263 / KRYT VYPÍNAÈA-RÚÈKA LF1000 16,97 €
 019 / SKRUTKA M6x60 911383-2 019 / SKRUTKA M6x60 911383-2 0,42 €
 020 / REGULACNA ELEKTRONIKA 020 / REGULACNA ELEKTRONIKA 38,17 €
 022 / KRYT MOTORA LF1000 022 / KRYT MOTORA LF1000 3,18 €
 024 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 024 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 025 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 025 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 1,12 €
 026 / KRYT MOTORA LF1000 026 / KRYT MOTORA LF1000 18,02 €
 027 / STATOR 220 V LF1000 027 / STATOR 220 V LF1000 30,77 €
 028 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x60 028 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x60 0,85 €
 029 / DOSKA ODKONU VZDUCHU LF100 029 / DOSKA ODKONU VZDUCHU LF100 0,85 €
 030 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 030 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 2,12 €
 031 / IZOLACNA PODLOZKA 031 / IZOLACNA PODLOZKA 5,84 €
 032 / KOTVA UPLNA 220 V LF1000 032 / KOTVA UPLNA 220 V LF1000 46,67 €
 033 / PÁÈKA ARETÁCIE 033 / PÁÈKA ARETÁCIE 2,66 €
 103 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 103 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 3,71 €
 134 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 9 134 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 9 0,42 €
 147 / SKRUTKA M4x10 147 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 038 / ZVIERACIA PACKA 100 038 / ZVIERACIA PACKA 100 1,07 €
 039 / MATICA M10-17 LF1000 039 / MATICA M10-17 LF1000 0,85 €
 040 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 040 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 0,22 €
 042 / MATICA M10-17 042 / MATICA M10-17 0,85 €
 085 / PODLOŽKA 10 LF100/7104 085 / PODLOŽKA 10 LF100/7104 0,22 €
 047 / PODLOŽKA 6 3901 047 / PODLOŽKA 6 3901 0,22 €
 049 / PLATÒA KPL. LF1000 049 / PLATÒA KPL. LF1000 3,18 €
 050 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M10 LF1000 050 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M10 LF1000 2,12 €
 051 / PODLOŽKA 16 9403 051 / PODLOŽKA 16 9403 0,42 €
 052 / RAMENO LF1000 052 / RAMENO LF1000 33,95 €
 055 / KOLÍK 7 LF1000 055 / KOLÍK 7 LF1000 0,85 €
 056 / PRUŽINA 7 LF1000 056 / PRUŽINA 7 LF1000 0,22 €
 057 / TLAÈIDLO 20 057 / TLAÈIDLO 20 0,64 €
 058 / KLIESTINA 058 / KLIESTINA 0,22 €
 062 / GU¼KA OCE¼OVÁ 062 / GU¼KA OCE¼OVÁ 0,22 €
 064 / PUZDRO LF1000 064 / PUZDRO LF1000 0,42 €
 066 / IMBUSOVA SKRUTKA M6x30 066 / IMBUSOVA SKRUTKA M6x30 0,42 €
 068 / IMBUSOVA SKRUTKA M10x35 068 / IMBUSOVA SKRUTKA M10x35 0,64 €
 170 / PRUZNA PODLOZKA 10 170 / PRUZNA PODLOZKA 10 0,22 €
 081 / PODLOZKA 10 081 / PODLOZKA 10 0,22 €
 247 / SKRUTKA INBUSOVÁ M6 247 / SKRUTKA INBUSOVÁ M6 0,42 €
 073 / PODLOŽKA 7 073 / PODLOŽKA 7 0,22 €
 156 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 156 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,42 €
 155 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 LF1000 155 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 LF1000 0,42 €
 082 / RAMENO NAST.KOTÚÈA LF1000 082 / RAMENO NAST.KOTÚÈA LF1000 5,84 €
 083 / ADAPTÉR 083 / ADAPTÉR 1,59 €
 084 / O-KRڎOK 35 084 / O-KRڎOK 35 0,42 €
 222 / SESTHRANNA MATICA M6 222 / SESTHRANNA MATICA M6 0,22 €
 087 / SKRUTKA 6X25 921342-8 087 / SKRUTKA 6X25 921342-8 0,22 €
 091 / DRŽIAK VÝKYV. RAMENA LF1000 091 / DRŽIAK VÝKYV. RAMENA LF1000 16,97 €
 092 / SKRUTKA M10 LF1000 092 / SKRUTKA M10 LF1000 1,59 €
 137 / SKRUTKA SO ZAPUS. HLAVOU M4x10 137 / SKRUTKA SO ZAPUS. HLAVOU M4x10 0,22 €
 095 / KRYT KOTÚÈA LF1000 095 / KRYT KOTÚÈA LF1000 20,15 €
 097 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 097 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 0,22 €
 098 / KOLESO OZUBENÉ LF1000 098 / KOLESO OZUBENÉ LF1000 6,37 €
 099 / KLIN 4 099 / KLIN 4 0,42 €
 102 / DRŽIAK LOŽISKA 25-36 LF1000 102 / DRŽIAK LOŽISKA 25-36 LF1000 0,64 €
 104 / KRYT LOŽISKA LF1000 104 / KRYT LOŽISKA LF1000 4,77 €
 105 / SKRUTKA SO ZAP. HLAVOU M5x16 105 / SKRUTKA SO ZAP. HLAVOU M5x16 0,22 €
 107 / PRÍRUBA 53 LS1013/1040/F 107 / PRÍRUBA 53 LS1013/1040/F 3,18 €
 108 / O-KRڎOK 16 LS/LH/LF 108 / O-KRڎOK 16 LS/LH/LF 1,07 €
 109 / OSKA LF1000 109 / OSKA LF1000 3,71 €
 111 / SKRUTKA 111 / SKRUTKA 1,59 €
 120 / KRڎOK POISTNÝ E-4 120 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 121 / KRYT KOTÚÈA KPL.LF1000 121 / KRYT KOTÚÈA KPL.LF1000 48,79 €
 122 / OSKA LH1040/F/LF1000 122 / OSKA LH1040/F/LF1000 2,12 €
 123 / DRŽIAK LF1000 123 / DRŽIAK LF1000 1,59 €
 124 / DRŽIAK LF1000 124 / DRŽIAK LF1000 1,07 €
 125 / SKRUTKA M5x12 125 / SKRUTKA M5x12 0,22 €
 126 / PODLOŽKA 10 LF1000 126 / PODLOŽKA 10 LF1000 0,64 €
 127 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 127 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 0,22 €
 129 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LLB 129 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LLB 1,59 €
 177 / KRڎOK POISTNÝ E-6 177 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 132 / KRYTKA 132 / KRYTKA 0,85 €
 133 / PÁÈKA 133 / PÁÈKA 1,07 €
 142 / ZÁKLADNÁ DOSKA LF1000 142 / ZÁKLADNÁ DOSKA LF1000 159,09 €
 143 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M6x25 143 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M6x25 1,07 €
 144 / KOLÍK 5 144 / KOLÍK 5 0,42 €
 145 / DORAZOVÁ DOSKA LF1000 145 / DORAZOVÁ DOSKA LF1000 8,48 €
 151 / SKRUTKA M5x35 151 / SKRUTKA M5x35 0,22 €
 148 / MIERKA R LF1000 148 / MIERKA R LF1000 1,07 €
 149 / MIERKA L LF1000 149 / MIERKA L LF1000 1,07 €
 152 / PLATÒA DORAZU 152 / PLATÒA DORAZU 8,48 €
 186 / PODLOŽKA 8 253165-9 186 / PODLOŽKA 8 253165-9 0,42 €
 195 / CHRANIC SNURY 9 195 / CHRANIC SNURY 9 0,42 €
 196 / RELÉ LH1040/F 196 / RELÉ LH1040/F 57,27 €
 197 / KRYT SKRINE VYPÍNAÈA LF1000 197 / KRYT SKRINE VYPÍNAÈA LF1000 4,77 €
 198 / SKRUTKA M4x25 198 / SKRUTKA M4x25 0,22 €
 199 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 199 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 3,18 €
 201 / KRYT KONTAKTU LF1000 201 / KRYT KONTAKTU LF1000 0,42 €
 210 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 8412DWA/LH1040/ 210 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 8412DWA/LH1040/ 0,22 €
 209 / KRڎOK FILCOVÝ 6 6410/LH1040/F 209 / KRڎOK FILCOVÝ 6 6410/LH1040/F 0,42 €
 208 / PODLOŽKA 7 LF1000 208 / PODLOŽKA 7 LF1000 0,22 €
 206 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 206 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 2,12 €
 212 / KRYTKA VYPÍNAÈA LF1000 212 / KRYTKA VYPÍNAÈA LF1000 0,42 €
 213 / PRUŽINA TORZNÁ LF1000 213 / PRUŽINA TORZNÁ LF1000 0,22 €
 215 / SKRIÒA VYPÍNAÈA LF1000 215 / SKRIÒA VYPÍNAÈA LF1000 9,02 €
 219 / KÁBEL N5900B/TD101 219 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 220 / DRŽIAK KÁBLA 220 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 231 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 231 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 1,07 €
 232 / SKRUTKA M6 LC1230/LF1000 232 / SKRUTKA M6 LC1230/LF1000 1,59 €
 240 / IMBUSOVA SKRUTKA 8x25 240 / IMBUSOVA SKRUTKA 8x25 0,42 €
 236 / UKAZOVATEL BODU 816128-2 236 / UKAZOVATEL BODU 816128-2 0,22 €
 237 / SKRUTKA M4x8 237 / SKRUTKA M4x8 0,22 €
 257 / SKRUTKA M6x20 257 / SKRUTKA M6x20 0,22 €
 255 / KRYTKA GUMENÁ LF1000 255 / KRYTKA GUMENÁ LF1000 0,42 €
 258 / IMBUSOVA SKRUTKA M8x50 258 / IMBUSOVA SKRUTKA M8x50 1,07 €
 259 / PODLOŽKA 8 259 / PODLOŽKA 8 0,42 €
 262 / MATICA M4 262 / MATICA M4 0,42 €
 264 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2702/DA4030/TW1 264 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2702/DA4030/TW1 2,66 €
 265 / PODLOZKA 6 265 / PODLOZKA 6 0,22 €
 268 / PODLOŽKA 10 253024-7 268 / PODLOŽKA 10 253024-7 0,22 €
 269 / PODLOŽKA 6 269 / PODLOŽKA 6 0,22 €

10 výrobky(ov) v rovnakej kategórii: