Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Pokosové píly

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Zobrazené produkty

LS1214 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať 9 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 9 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,90 €.


0,22 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Popis

Kliknite na obrázok,vyberte si číslo ND a v spodnej časti ho vyhľadajte a kliknite na košík.

LS1216_01_1.jpgLS1216_01_2.jpg
Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 061 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 061 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 002 / VEKO KRYTU MOTORA LS1013 002 / VEKO KRYTU MOTORA LS1013 4,25 €
 004 / REGULAÈNÁ ELEKTRONIKA LS1214/F 004 / REGULAÈNÁ ELEKTRONIKA LS1214/F 63,63 €
 005 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 005 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 3,18 €
 006 / SKRUTKA M6x50 911373-5 006 / SKRUTKA M6x50 911373-5 0,64 €
 007 / KRYT MOTORA 007 / KRYT MOTORA 20,15 €
 008 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 008 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 1,12 €
 009 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 009 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 011 / STATOR LS1214/F 011 / STATOR LS1214/F 73,17 €
 012 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 012 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 1,07 €
 014 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 014 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 2,12 €
 015 / IZOLACNA PODLOZKA 015 / IZOLACNA PODLOZKA 5,84 €
 016 / KOTVA UPLNA 220 V KPL. LS1214/F 016 / KOTVA UPLNA 220 V KPL. LS1214/F 127,28 €
 017 / KOLESO VENTILÁTORA 80 017 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2,66 €
 093 / SKRUTKA M5x16 093 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 019 / KRYT LOŽISKA 94 LS1013 019 / KRYT LOŽISKA 94 LS1013 3,18 €
 020 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003LLB 020 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003LLB 3,18 €
 021 / KRڎOK POISTNÝ S-17 021 / KRڎOK POISTNÝ S-17 0,22 €
 022 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 022 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 0,42 €
 023 / KOLÍK 023 / KOLÍK 0,64 €
 024 / PRUŽINA 7 024 / PRUŽINA 7 0,22 €
 164 / KRڎOK POISTNÝ E-5 164 / KRڎOK POISTNÝ E-5 0,22 €
 162 / PODLOŽKA 6 3901 162 / PODLOŽKA 6 3901 0,22 €
 031 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 031 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 0,64 €
 028 / DORAZ NA LS1214/F 028 / DORAZ NA LS1214/F 5,84 €
 029 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 029 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 0,42 €
 033 / PRUŽINA LS 1214 033 / PRUŽINA LS 1214 6,37 €
 034 / BLOKOVACÍ KOLÍK 8 LS1214/F 034 / BLOKOVACÍ KOLÍK 8 LS1214/F 1,59 €
 176 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 176 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 0,22 €
 038 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x8 038 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x8 0,22 €
 039 / KRڎOK POISTNÝ E-6 039 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 041 / PRUŽINA TORZNÁ LS1040/1214/F 041 / PRUŽINA TORZNÁ LS1040/1214/F 0,42 €
 042 / KRYTKA 042 / KRYTKA 0,85 €
 127 / SKRUTKA M4x10 127 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 044 / PLATNA ARETAÆNÁ LS1214/F 044 / PLATNA ARETAÆNÁ LS1214/F 1,59 €
 047 / ODBLOKOVACIE TLACIDLO 047 / ODBLOKOVACIE TLACIDLO 0,64 €
 062 / RUKOVä KPL.LS1013/121 062 / RUKOVä KPL.LS1013/121 15,90 €
 049 / CHRANIC SNURY 9 049 / CHRANIC SNURY 9 0,42 €
 050 / KÁBEL N5900B/TD101 050 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 051 / DRŽIAK KÁBLA 051 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 053 / VACKA VYPINACA LS1013/1040F 053 / VACKA VYPINACA LS1013/1040F 0,42 €
 054 / ODBLOKOVACIA PACKA LS1013/40F 054 / ODBLOKOVACIA PACKA LS1013/40F 0,42 €
 056 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 UH4510A 056 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 UH4510A 0,22 €
 057 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 057 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 058 / VYPINAC TG70B 5903R/5103R/LS 058 / VYPINAC TG70B 5903R/5103R/LS 12,72 €
 059 / VYPINAC V-15-2A5 059 / VYPINAC V-15-2A5 3,18 €
 060 / PACKA VYPINACA LS1013/1040F 060 / PACKA VYPINACA LS1013/1040F 0,64 €
 064 / KRڎOK GUMENÝ 6 HM1304/14/LS1013 064 / KRڎOK GUMENÝ 6 HM1304/14/LS1013 0,42 €
 068 / SCHRAUBE M6x16 911323-0 068 / SCHRAUBE M6x16 911323-0 0,22 €
 122 / SKRUTKA M4x10 122 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 070 / ADAPTÉR 070 / ADAPTÉR 1,59 €
 071 / O-KRڎOK 35 071 / O-KRڎOK 35 0,42 €
 074 / KRڎOK 5 6905B/6906/LS1013/TW0 074 / KRڎOK 5 6905B/6906/LS1013/TW0 1,59 €
 078 / KRYT KOTÚÈA-RAMENO LS1214 078 / KRYT KOTÚÈA-RAMENO LS1214 116,66 €
 079 / DRŽIAK LS1214/F/L neu 079 / DRŽIAK LS1214/F/L neu 1,59 €
 081 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LLB 081 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608LLB 1,59 €
 082 / KRڎOK POISTNÝ S-14 082 / KRڎOK POISTNÝ S-14 0,22 €
 083 / OZUB.KOLESO 083 / OZUB.KOLESO 30,77 €
 084 / KRڎOK GUMENÝ 20 LS1013/1214/F 084 / KRڎOK GUMENÝ 20 LS1013/1214/F 0,42 €
 085 / PODLOŽKA 14 6805BV/LS1013/1214 085 / PODLOŽKA 14 6805BV/LS1013/1214 0,85 €
 086 / O-KRڎOK 54 086 / O-KRڎOK 54 0,85 €
 087 / KRYT LOŽISKA LS1214/F 087 / KRYT LOŽISKA LS1214/F 9,02 €
 088 / KLIN 4 088 / KLIN 4 0,42 €
 089 / OSKA LS1214/F 089 / OSKA LS1214/F 14,84 €
 090 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203DDW 090 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203DDW 3,18 €
 092 / KRڎOK 16 LS1030/1040 092 / KRڎOK 16 LS1030/1040 0,85 €
 096 / VYMEDZOVACÍ KRUŽOK 096 / VYMEDZOVACÍ KRUŽOK 8,48 €
 095 / KRڎOK 16 LS/LH/PÍLY 095 / KRڎOK 16 LS/LH/PÍLY 1,07 €
 097 / SKRUTKA M10x20 LS1214/ 097 / SKRUTKA M10x20 LS1214/ 2,12 €
 098 / PLATNA CENTROVACIA LS1214/F 098 / PLATNA CENTROVACIA LS1214/F 3,18 €
 099 / PODLOŽKA KRYTU KOT. LS1214/F 099 / PODLOŽKA KRYTU KOT. LS1214/F 4,25 €
 100 / SKRUTKA M8x12 100 / SKRUTKA M8x12 0,64 €
 101 / SKRUTKA M5 101 / SKRUTKA M5 0,22 €
 102 / PRUŽINA TORZNÁ 45 LS1214/F 102 / PRUŽINA TORZNÁ 45 LS1214/F 0,42 €
 103 / KRYT KOTÚÈA LS1214 NOVÝ 103 / KRYT KOTÚÈA LS1214 NOVÝ 19,09 €
 104 / PODLOŽKA 6 LS0800/0810 104 / PODLOŽKA 6 LS0800/0810 1,59 €
 105 / SKRUTKA M5x12 105 / SKRUTKA M5x12 0,22 €
 106 / RÚRKA 16-113 2414B/LS1013/2414 106 / RÚRKA 16-113 2414B/LS1013/2414 1,07 €
 107 / MATICA M8-13 107 / MATICA M8-13 0,42 €
 155 / PODLOKA 8 941201-0 155 / PODLOKA 8 941201-0 0,22 €
 109 / RAMENO LS 1214 109 / RAMENO LS 1214 50,90 €
 111 / O-KRڎOK 7 213011-8 111 / O-KRڎOK 7 213011-8 0,22 €
 112 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 112 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 0,42 €
 173 / SKRUTKA 4x12 173 / SKRUTKA 4x12 0,22 €
 114 / TLAÈIDLO 20 114 / TLAÈIDLO 20 0,64 €
 115 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6X10MM 115 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6X10MM 0,22 €
 117 / SKRUTKA M8x20 117 / SKRUTKA M8x20 0,64 €
 118 / GU¼KA OCE¼OVÁ 10 118 / GU¼KA OCE¼OVÁ 10 0,42 €
 119 / DORAZOVÁ DOSKA LS1013/1214/F 119 / DORAZOVÁ DOSKA LS1013/1214/F 6,89 €
 120 / PRUŽINA TORZNÁ 28 120 / PRUŽINA TORZNÁ 28 2,12 €
 121 / INDICATION PLATE 121 / INDICATION PLATE 0,00 €
 123 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 LS1013/1214/F 123 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 LS1013/1214/F 0,64 €
 124 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M12x12 LS1013/1 124 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M12x12 LS1013/1 0,42 €
 125 / DRŽIAK RAMENA LS1013/1214/F 125 / DRŽIAK RAMENA LS1013/1214/F 137,87 €
 126 / SKRUTKA M10x100 LS1214/ 126 / SKRUTKA M10x100 LS1214/ 0,85 €
 128 / ZVIERACIA PACKA 100 128 / ZVIERACIA PACKA 100 1,07 €
 129 / MATICA M10-17 2986 129 / MATICA M10-17 2986 2,66 €
 130 / PODLOŽKA 10 253024-7 130 / PODLOŽKA 10 253024-7 0,22 €
 131 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 131 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 0,22 €
 132 / OSKA 4-HRANNÁ LS1013/1214/F 132 / OSKA 4-HRANNÁ LS1013/1214/F 2,66 €
 133 / SKRUTKA M6x35 LS1013/1 133 / SKRUTKA M6x35 LS1013/1 0,42 €
 134 / PODSTAVEC OTOÈNÝ LS1013/1214/F 134 / PODSTAVEC OTOÈNÝ LS1013/1214/F 129,89 €
 135 / KRYT LOŽISKA (B) LS1013/1214/F 135 / KRYT LOŽISKA (B) LS1013/1214/F 48,79 €
 136 / IMBUSOVA SKRUTKA M8x30 136 / IMBUSOVA SKRUTKA M8x30 0,42 €
 137 / FLAT WASHER 8 137 / FLAT WASHER 8 0,42 €
 139 / STRBINOVA DOSKA LS1013 2290 139 / STRBINOVA DOSKA LS1013 2290 2,12 €
 141 / SKRUTKA M4x8 141 / SKRUTKA M4x8 0,22 €
 142 / MATICA POISTNÁ M6-10 142 / MATICA POISTNÁ M6-10 0,22 €
 143 / DORAZOVA LISTA 143 / DORAZOVA LISTA 0,22 €
 144 / DOSKA PARALELNÁ LS1214/F 144 / DOSKA PARALELNÁ LS1214/F 6,89 €
 145 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M8x30 LS1040F/L 145 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M8x30 LS1040F/L 0,42 €
 146 / PARALELNÝ DORAZ LS1214/F 146 / PARALELNÝ DORAZ LS1214/F 20,15 €
 147 / SKRUTKA zap.M6x35 147 / SKRUTKA zap.M6x35 0,42 €
 148 / PODLOŽKA 6 148 / PODLOŽKA 6 0,22 €
 178 / SKRUTKA KRÍDLOVÁ M6x10 178 / SKRUTKA KRÍDLOVÁ M6x10 0,85 €
 151 / MIERKA LS1013/121 151 / MIERKA LS1013/121 2,12 €
 152 / SKRUTKA M8x320 LS1013 152 / SKRUTKA M8x320 LS1013 1,07 €
 153 / MATICA M8 153 / MATICA M8 0,22 €
 154 / RUKOVä 40 LS1214/F 154 / RUKOVä 40 LS1214/F 2,66 €
 156 / TLACIDLO 48 LS1013 156 / TLACIDLO 48 LS1013 2,66 €
 157 / KRYTKA LS1214/1013 157 / KRYTKA LS1214/1013 1,59 €
 158 / RURA 9-200 LS1013 158 / RURA 9-200 LS1013 1,07 €
 159 / KRYTKA 10 LS1013/1214/F 159 / KRYTKA 10 LS1013/1214/F 0,64 €
 160 / PRUŽNÝ DRŽIAK LS1013/1214/F 160 / PRUŽNÝ DRŽIAK LS1013/1214/F 0,22 €
 161 / KOLÍK BLOKOVACÍ LS1013 161 / KOLÍK BLOKOVACÍ LS1013 2,12 €
 163 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 163 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 0,22 €
 165 / DRŽIAK KOLÍKA LS1013 165 / DRŽIAK KOLÍKA LS1013 2,12 €
 167 / KLZNY DORAZ LS1013 167 / KLZNY DORAZ LS1013 0,42 €
 168 / SKRUTKA M6 168 / SKRUTKA M6 0,42 €
 169 / KOLÍK JR 3010 169 / KOLÍK JR 3010 0,42 €
 170 / BLOKOVAC OTACANIA LS1013 170 / BLOKOVAC OTACANIA LS1013 1,59 €
 171 / DRZIAK ZARAZKY LS1013 171 / DRZIAK ZARAZKY LS1013 2,12 €
 174 / UKAZOVATEL BODU 816128-2 174 / UKAZOVATEL BODU 816128-2 0,22 €
 175 / KLZNA DOSKA LS1013 175 / KLZNA DOSKA LS1013 0,64 €
 177 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 177 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 1,07 €
 179 / ZÁKLADNÁ DOSKA LS1214/F 179 / ZÁKLADNÁ DOSKA LS1214/F 59,40 €
 180 / KRYTKA 20 286212-1 180 / KRYTKA 20 286212-1 0,22 €
 182 / PODLOŽKA PRUŽNÁ LS1214/1013 182 / PODLOŽKA PRUŽNÁ LS1214/1013 0,42 €
 001 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 001 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 052 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 052 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €

10 výrobky(ov) v rovnakej kategórii: