Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Prestrihovače

Informácie

Výrobcovia

Zlacnené produkty

Zobrazené produkty

JS1601 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 4 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 4 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,40 €.


0,42 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / SKRUTKA 4x50 LS1040F 001 / SKRUTKA 4x50 LS1040F 0,42 €
 002 / INBUSOVÁ SKRUTKA 4X25 922147-9 002 / INBUSOVÁ SKRUTKA 4X25 922147-9 0,22 €
 003 / KRڎOK POISTNÝ E-4 003 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 004 / DOSKA NOŽA PRÍTLAÈNÁ JS1000/1600 004 / DOSKA NOŽA PRÍTLAÈNÁ JS1000/1600 3,18 €
 005 / PLIEŠOK L 005 / PLIEŠOK L 1,59 €
 006 / PLATNIÈKA JS1670 006 / PLATNIÈKA JS1670 0,42 €
 007 / SIDE BLADE SET 007 / SIDE BLADE SET 44,88 €
 009 / SKRUTKA 5X10 009 / SKRUTKA 5X10 0,42 €
 014 / PODLOŽKA TEFLÓN 7 JS1650 014 / PODLOŽKA TEFLÓN 7 JS1650 0,64 €
 013 / PODLOŽKA 7 JS1650/1660/1670 013 / PODLOŽKA 7 JS1650/1660/1670 0,85 €
 012 / REZNY NOZ 012 / REZNY NOZ 60,39 €
 016 / PODLOŽKA 5 JS1650/60 016 / PODLOŽKA 5 JS1650/60 0,42 €
 018 / PIN 5 018 / PIN 5 0,64 €
 019 / LINK 019 / LINK 11,67 €
 020 / PROTIPRACHOV¡Y KRYT JS1650/1660/1670 020 / PROTIPRACHOV¡Y KRYT JS1650/1660/1670 0,42 €
 021 / CRANK HOUSING COMPLETE 021 / CRANK HOUSING COMPLETE 53,04 €
 022 / Block new 022 / Block new 6,37 €
 023 / HEX. LOCK NUT M4-7 023 / HEX. LOCK NUT M4-7 0,64 €
 024 / HEX. SOCKET SET SCREW M6x10 024 / HEX. SOCKET SET SCREW M6x10 0,85 €
 025 / KOLÍK 7 JS1650/1660/1670 025 / KOLÍK 7 JS1650/1660/1670 2,12 €
 026 / KRڎOK POISTNÝ E-6 026 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 027 / BALL BEARING 627ZZ 027 / BALL BEARING 627ZZ 2,12 €
 028 / PODLOŽKA 7 253133-2 028 / PODLOŽKA 7 253133-2 0,42 €
 029 / TIAHLO-OJNICA JS1650/1660/1670 029 / TIAHLO-OJNICA JS1650/1660/1670 12,72 €
 030 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT240/953 030 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT240/953 1,07 €
 031 / CRANK SHAFT 031 / CRANK SHAFT 9,55 €
 032 / SEALING SCREW 032 / SEALING SCREW 11,67 €
 033 / HELICAL GEAR 40 033 / HELICAL GEAR 40 9,02 €
 034 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 696ZZ 2107FK/9554 034 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 696ZZ 2107FK/9554 0,85 €
 035 / GASKET 035 / GASKET 1,07 €
 036 / GEAR HOUSING COMPLETE 036 / GEAR HOUSING COMPLETE 6,37 €
 037 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 037 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 038 / KOLESO VENTILÁTORA 56 9554NB-9558NB 038 / KOLESO VENTILÁTORA 56 9554NB-9558NB 0,64 €
 039 / ARMATURE ASS'Y 240V 039 / ARMATURE ASS'Y 240V 44,54 €
 040 / IZOLACNA PODLOZKA 040 / IZOLACNA PODLOZKA 0,22 €
 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT601 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT601 0,85 €
 042 / PROTIPRACHOVY KRUZOK 19 9554-95 042 / PROTIPRACHOVY KRUZOK 19 9554-95 0,64 €
 043 / DOSKA ODKLONU VZD. GA5030 043 / DOSKA ODKLONU VZD. GA5030 0,42 €
 044 / SPACER 044 / SPACER 2,66 €
 045 / FIELD 045 / FIELD 15,90 €
 046 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x70 046 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x70 0,85 €
 047 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x8mm 047 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x8mm 0,22 €
 048 / DRŽIAK UHLÍKOV NA GA5030/4530 048 / DRŽIAK UHLÍKOV NA GA5030/4530 0,85 €
 049 / UHLÍKY CB-459 049 / UHLÍKY CB-459 1,22 €
 050 / KRYT MOTORA GA5030 050 / KRYT MOTORA GA5030 4,25 €
 051 / PREPÍNAÈ MT952/953 051 / PREPÍNAÈ MT952/953 0,22 €
 052 / TIAHLO VYPÍNAÈA GA5030 052 / TIAHLO VYPÍNAÈA GA5030 0,42 €
 054 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 9554-9558NB 054 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 9554-9558NB 0,22 €
 055 / VYPÍNAÈ NA JS1000 055 / VYPÍNAÈ NA JS1000 2,12 €
 061 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 061 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 058 / ODRUŠOVACÍ KONDENZÁTOR HP1641 058 / ODRUŠOVACÍ KONDENZÁTOR HP1641 2,12 €
 062 / KRYT GA5030 062 / KRYT GA5030 2,12 €

3 výrobky(ov) v rovnakej kategórii: