Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Priamočiare píly

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

4350CT / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


0,42 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 003 / SKRUTKA 4x50 LS1040F 003 / SKRUTKA 4x50 LS1040F 0,42 €
 027 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 027 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 005 / TESNENIE 4340CT-4341FCT 005 / TESNENIE 4340CT-4341FCT 0,42 €
 006 / LOŽISKO KLZNÉ 4 214031-5 006 / LOŽISKO KLZNÉ 4 214031-5 0,42 €
 007 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4340 007 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4340 0,64 €
 008 / KOLÍK 4 4324/4340CT-4341FCT 008 / KOLÍK 4 4324/4340CT-4341FCT 0,22 €
 009 / SKRUTKA M4x10 009 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 011 / VODIACA PLATNICKA 4340CT-4341FCT 011 / VODIACA PLATNICKA 4340CT-4341FCT 2,66 €
 013 / KRYT PREVODOVKY KPL. 013 / KRYT PREVODOVKY KPL. 22,27 €
 014 / DOSKA TESNIACA 4340CT-41FCT 014 / DOSKA TESNIACA 4340CT-41FCT 0,42 €
 015 / PRUŽINA TORZNÁ 6 015 / PRUŽINA TORZNÁ 6 0,42 €
 016 / SKRUTKA M4 3901/4340-41FCT 016 / SKRUTKA M4 3901/4340-41FCT 0,42 €
 017 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA BJV140-180 017 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA BJV140-180 2,66 €
 018 / KRYT 018 / KRYT 0,42 €
 019 / KRڎOK POISTNÝ R-18 019 / KRڎOK POISTNÝ R-18 0,42 €
 020 / OSKA KPL. 4340/50 020 / OSKA KPL. 4340/50 42,42 €
 021 / PRUŽINA TORZNÁ 15 021 / PRUŽINA TORZNÁ 15 0,42 €
 022 / DRŽIAK NOŽA 022 / DRŽIAK NOŽA 12,72 €
 023 / KOLÍK ZAISTOVACÍ 023 / KOLÍK ZAISTOVACÍ 1,59 €
 024 / KÁBEL 1 024 / KÁBEL 1 4,77 €
 025 / CHRANIC SNURY 8 025 / CHRANIC SNURY 8 0,42 €
 026 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 026 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 0,22 €
 028 / ... 028 / ... 0,42 €
 029 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 029 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 0,22 €
 030 / OCHRANA NÁSTROJA 4340CT-4341FCT 030 / OCHRANA NÁSTROJA 4340CT-4341FCT 0,64 €
 032 / REGULAÈNÁ ELEKTRONIKA 4350CT 032 / REGULAÈNÁ ELEKTRONIKA 4350CT 30,77 €
 033 / VYPÍNAÈ SGEL115CDY-8 4340CT/F 033 / VYPÍNAÈ SGEL115CDY-8 4340CT/F 9,02 €
 034 / SVORKOVNICA 1P 034 / SVORKOVNICA 1P 0,85 €
 036 / KLZNÁ DOSKA 4340CT/4341FCT 036 / KLZNÁ DOSKA 4340CT/4341FCT 10,61 €
 037 / KRڎOK POISTNÝ E-3 037 / KRڎOK POISTNÝ E-3 0,22 €
 038 / KRڎOK POISTNÝ S-8 038 / KRڎOK POISTNÝ S-8 0,22 €
 039 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ 407 039 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ 407 9,55 €
 040 / KOLÍK 4 4340CT-4341FCT 040 / KOLÍK 4 4340CT-4341FCT 1,59 €
 041 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 4340CT-41FCT 041 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 4340CT-41FCT 0,64 €
 042 / EXCENTER KPL. 4340/51 042 / EXCENTER KPL. 4340/51 3,18 €
 043 / DOSKA VYMEDZOVAÈA 4340CT-4341FCT 043 / DOSKA VYMEDZOVAÈA 4340CT-4341FCT 4,77 €
 044 / OZUBENE KOLESO 4340CT-4341FCT 044 / OZUBENE KOLESO 4340CT-4341FCT 27,57 €
 045 / PLATNICKA EXCENTR. 4340CT-4341FCT 045 / PLATNICKA EXCENTR. 4340CT-4341FCT 2,66 €
 046 / PODLOŽKA 8 253877-4 046 / PODLOŽKA 8 253877-4 0,42 €
 047 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 047 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 0,42 €
 048 / KRڎOK POISTNÝ E-5 048 / KRڎOK POISTNÝ E-5 0,22 €
 049 / KRYTKA 5 4340CT-4341FCT 049 / KRYTKA 5 4340CT-4341FCT 0,42 €
 050 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 4340CT-4341FCT 050 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 4340CT-4341FCT 0,22 €
 051 / PREPÍNAÈ 4340CT-4341FCT 051 / PREPÍNAÈ 4340CT-4341FCT 0,85 €
 052 / KOLÍK 4 4340CT-4341FCT 052 / KOLÍK 4 4340CT-4341FCT 0,42 €
 053 / VODIACA KLADKA 4340CT-41FCT 053 / VODIACA KLADKA 4340CT-41FCT 11,67 €
 054 / MATICA 4HRANNA M5-8 4340CT-41F 054 / MATICA 4HRANNA M5-8 4340CT-41F 0,22 €
 055 / PLATNIÈKA 4340CT-41FC 055 / PLATNIÈKA 4340CT-41FC 0,42 €
 056 / KRYT PREVODOVKY KPL. 4340CT-41FCT 056 / KRYT PREVODOVKY KPL. 4340CT-41FCT 23,34 €
 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 058 / KOLESO VENTILÁTORA 52 058 / KOLESO VENTILÁTORA 52 0,64 €
 059 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x60 059 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x60 0,64 €
 060 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU 4340CT-41FCT 060 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU 4340CT-41FCT 0,64 €
 061 / STATOR 4340CT/FCT 061 / STATOR 4340CT/FCT 19,09 €
 062 / KOTVA UPLNA 220 V 4340CT 062 / KOTVA UPLNA 220 V 4340CT 38,17 €
 063 / UHLÍKY CB-419 (CB-406/407)1187 063 / UHLÍKY CB-419 (CB-406/407)1187 1,12 €
 064 / DRZIAK UHLIKOV 8450/HP2040 064 / DRZIAK UHLIKOV 8450/HP2040 1,59 €
 068 / KRYT MOTORA 4350CT 068 / KRYT MOTORA 4350CT 4,77 €
 069 / SAMOARETÁCIA 6 4340CT-41FCT 069 / SAMOARETÁCIA 6 4340CT-41FCT 0,22 €
 070 / MAGNETICKA OBJIMKA 070 / MAGNETICKA OBJIMKA 2,66 €
 071 / PODLOŽKA PRUŽNA BO6040/4340-41F 071 / PODLOŽKA PRUŽNA BO6040/4340-41F 0,22 €
 072 / GUMENY KRUZOK 19 072 / GUMENY KRUZOK 19 3,18 €
 073 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 607LLB 073 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 607LLB 2,12 €
 074 / IZOLACNA PODLOZKA 074 / IZOLACNA PODLOZKA 0,22 €
 075 / DRŽIAK PILOVÉHO LISTU 4340CT-4341FCT 075 / DRŽIAK PILOVÉHO LISTU 4340CT-4341FCT 0,85 €
 076 / INBUSOVÁ SKRUTKA M5x18 4340CT-41FCT 076 / INBUSOVÁ SKRUTKA M5x18 4340CT-41FCT 0,42 €
 077 / PLATNIÈKA 4340CT-4341FCT 077 / PLATNIÈKA 4340CT-4341FCT 0,64 €
 078 / DOSKA SPODNÁ 4340CT-4341FCT 078 / DOSKA SPODNÁ 4340CT-4341FCT 6,89 €
 079 / SKRUTKA SO ZAP.HLAVOU M4x82615 079 / SKRUTKA SO ZAP.HLAVOU M4x82615 0,22 €
 080 / DOSKA SPODNÁ 4340/4351 080 / DOSKA SPODNÁ 4340/4351 3,18 €

11 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: