Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Chvostové píly

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

JR3060T / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


4,25 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / PETKA JR3050T 001 / PETKA JR3050T 4,25 €
 003 / KRYTKA GUMENNÁ 003 / KRYTKA GUMENNÁ 0,42 €
 004 / KRڎOK POISTNÝ 18 004 / KRڎOK POISTNÝ 18 0,64 €
 005 / PÚZDRO VODIACE JR3050T 005 / PÚZDRO VODIACE JR3050T 4,25 €
 006 / KOLÍK 3 JR3030T/3050T 006 / KOLÍK 3 JR3030T/3050T 0,64 €
 007 / PÚZDRO BJR181 007 / PÚZDRO BJR181 1,07 €
 008 / VODIACI KRڎOK JR3030T/3050T 008 / VODIACI KRڎOK JR3030T/3050T 1,59 €
 009 / VYMEDZOVACÍ KRڎOK JR3030T/3000VT/180D 009 / VYMEDZOVACÍ KRڎOK JR3030T/3000VT/180D 0,42 €
 010 / ZAISOVACIA PLATÒA JR3030T/3050T 010 / ZAISOVACIA PLATÒA JR3030T/3050T 0,22 €
 011 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 2 011 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 2 0,22 €
 012 / PRUŽINA TORZNÁ 17 JR3070CT 012 / PRUŽINA TORZNÁ 17 JR3070CT 0,22 €
 013 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA JR3060T/70CT 013 / PODLOŽKA VYMEDZOVACIA JR3060T/70CT 0,22 €
 014 / X-KRڎOK 14 JR3030T/3050T 014 / X-KRڎOK 14 JR3030T/3050T 0,64 €
 051 / SKRUTKA M5x16 051 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 016 / KRYTKA JR3050T 016 / KRYTKA JR3050T 0,42 €
 019 / KRڎOK POISTNÝ E-6 019 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 018 / KRYT PREVODOVKY JR3060T/70CT 018 / KRYT PREVODOVKY JR3060T/70CT 12,72 €
 020 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA JR3060T/70CT 020 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA JR3060T/70CT 10,07 €
 021 / PRUŽINA JR3060T/70CT 021 / PRUŽINA JR3060T/70CT 0,22 €
 022 / TESNIACA PLATNICKA 14 JR3060T 022 / TESNIACA PLATNICKA 14 JR3060T 0,64 €
 023 / LOŽISKO KLZNÉ JR3060T 023 / LOŽISKO KLZNÉ JR3060T 1,07 €
 024 / DRŽIAK NÁSTROJA JR3060/3070CT 024 / DRŽIAK NÁSTROJA JR3060/3070CT 14,84 €
 025 / KLZNA DOSKA JR3060/70CT 025 / KLZNA DOSKA JR3060/70CT 0,42 €
 026 / KRYT PREVODOVKY JR3060T 026 / KRYT PREVODOVKY JR3060T 15,90 €
 027 / LOŽISKO JR3060T/70CT 027 / LOŽISKO JR3060T/70CT 7,96 €
 028 / PLATNICKA B JR3060T/70CT 028 / PLATNICKA B JR3060T/70CT 0,22 €
 030 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M5x8 JR3050T/70CT 030 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M5x8 JR3050T/70CT 0,22 €
 031 / KOLÍK PRUŽNÝ 3-8 951051-5 031 / KOLÍK PRUŽNÝ 3-8 951051-5 0,22 €
 033 / . 033 / . 5,30 €
 034 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLB 034 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLB 2,66 €
 035 / PODLOZKA OZUBENEHO KOLESA 035 / PODLOZKA OZUBENEHO KOLESA 0,64 €
 036 / O-KRڎOK 036 / O-KRڎOK 0,42 €
 037 / OZUBENÉ SPOJKOVÉ KOLESO JR3060T 037 / OZUBENÉ SPOJKOVÉ KOLESO JR3060T 33,95 €
 038 / SKRUTKA 5x35 038 / SKRUTKA 5x35 0,22 €
 039 / SKRUTKA M6x16 039 / SKRUTKA M6x16 0,22 €
 040 / KLZNA PODLOZKA JR3050T 040 / KLZNA PODLOZKA JR3050T 0,64 €
 041 / PERO LISTOVÉ B JR3050T 041 / PERO LISTOVÉ B JR3050T 0,42 €
 043 / PLATNICKA A JR3060T/70CT 043 / PLATNICKA A JR3060T/70CT 0,42 €
 044 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x14 044 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6x14 0,42 €
 045 / K¼UKOVKA JR3060T/70CT 045 / K¼UKOVKA JR3060T/70CT 11,67 €
 046 / KRڎOK JR3060T 046 / KRڎOK JR3060T 1,07 €
 048 / PLATÒA PREVODOVKY JR3060/70CT 048 / PLATÒA PREVODOVKY JR3060/70CT 10,51 €
 049 / KRYT LOŽISKA JR3060T 049 / KRYT LOŽISKA JR3060T 0,85 €
 050 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003LLB 050 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003LLB 3,18 €
 052 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ JR3060T/70CT 052 / LOŽISKO IHLIÈKOVÉ JR3060T/70CT 12,72 €
 054 / PREPÍNAÈ 054 / PREPÍNAÈ 1,07 €
 055 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 055 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 5 0,22 €
 056 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 056 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 3,18 €
 057 / O-KRڎOK 5 057 / O-KRڎOK 5 0,22 €
 059 / PLATNIÈKA C 059 / PLATNIÈKA C 0,64 €
 060 / TESNIACI KRUZOK JR3060T/70CT 060 / TESNIACI KRUZOK JR3060T/70CT 0,42 €
 061 / KOLÍK 7 JR3020 061 / KOLÍK 7 JR3020 0,64 €
 062 / ZAISOVACÍ KOLÍK JR3050T 062 / ZAISOVACÍ KOLÍK JR3050T 2,66 €
 063 / PERO LISTOVÉ A JR3050T 063 / PERO LISTOVÉ A JR3050T 0,22 €
 064 / KOLÍK 3 256158-5 064 / KOLÍK 3 256158-5 0,42 €
 065 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 JR3030T/3050T 065 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 JR3030T/3050T 0,22 €
 066 / KOLÍK JR3060T 066 / KOLÍK JR3060T 0,64 €
 067 / KRڎOK POISTNÝ S-12 067 / KRڎOK POISTNÝ S-12 0,22 €
 070 / PODLOŽKA 12 070 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 069 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001DDW 069 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001DDW 3,18 €
 071 / DRŽIAK LOŽISKA JR3060/70CT 071 / DRŽIAK LOŽISKA JR3060/70CT 1,07 €
 072 / KOLESO VENTILÁTORA70 HR3000C 072 / KOLESO VENTILÁTORA70 HR3000C 0,85 €
 073 / KOTVA ÚPLNÁ 220V JR3060T 073 / KOTVA ÚPLNÁ 220V JR3060T 21,20 €
 074 / IZOLACNA PODLOZKA NA HR4002 681644-1 074 / IZOLACNA PODLOZKA NA HR4002 681644-1 0,42 €
 075 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 075 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 2,50 €
 077 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU JR3060/70CT 077 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU JR3060/70CT 1,59 €
 078 / STATOR 220V JR3060T 078 / STATOR 220V JR3060T 11,67 €
 079 / KRYT MOTORA JR3050T 079 / KRYT MOTORA JR3050T 9,55 €
 080 / VYPÍNAÆ TG71ARS-1 JR 3060T 080 / VYPÍNAÆ TG71ARS-1 JR 3060T 10,07 €
 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 083 / KÁBEL 1 083 / KÁBEL 1 18,02 €
 085 / DRŽIAK KÁBLA 085 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 086 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY10 GA7010C/9010C 086 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY10 GA7010C/9010C 0,64 €
 087 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 087 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 088 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 088 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,64 €
 089 / TEPELNÁ OCHRANA JR3000VT 089 / TEPELNÁ OCHRANA JR3000VT 1,59 €
 090 / TEPELNÁ OCHRANA JR3050T 090 / TEPELNÁ OCHRANA JR3050T 1,07 €
 091 / TEPELNÁ OCHRANA 091 / TEPELNÁ OCHRANA 1,07 €
 092 / REGULAÈNA ELEKTRONIKA JR3060T 092 / REGULAÈNA ELEKTRONIKA JR3060T 14,84 €
 098 / UHLÍKY CB-303 098 / UHLÍKY CB-303 1,93 €
 099 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 099 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 0,22 €

2 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: