Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Pokosové píly

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

LH1040 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v časti Popis kliknutím na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 / SKRUTKA a kliknite na košík.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať 4 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 4 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,40 €.


0,42 € bez DPH

Dodanie: 1 - 2 dni

Obľúbené

Popis

Kliknite na obrázok,vyberte si číslo ND a v spodnej časti ho vyhľadajte a kliknite na košík.

LH1040_WW_1.jpgLH1040_WW_2.jpg
Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 002 / KRڎOK GUMENNÝ 6 002 / KRڎOK GUMENNÝ 6 0,42 €
 005 / MATICA M5-8 252103-8 005 / MATICA M5-8 252103-8 0,22 €
 113 / SKRUTKA M5x16 113 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 008 / SKRUTKA M8x20 2752 008 / SKRUTKA M8x20 2752 0,42 €
 012 / KOLESO OZUBENÉ 42 LS1040/F 012 / KOLESO OZUBENÉ 42 LS1040/F 8,48 €
 014 / MEDZIKUS LS/LH/1040/F 014 / MEDZIKUS LS/LH/1040/F 2,12 €
 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLB 783 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLB 783 2,66 €
 016 / PODLOŽKA 64 LS/LH/1040/F 016 / PODLOŽKA 64 LS/LH/1040/F 0,64 €
 018 / OSKA LS/LH/1040/F 018 / OSKA LS/LH/1040/F 3,71 €
 021 / PRÍRUBA 53 LS1013/1040/F 021 / PRÍRUBA 53 LS1013/1040/F 3,18 €
 020 / KRڎOK 16 LS/LH/PÍLY 020 / KRڎOK 16 LS/LH/PÍLY 1,07 €
 022 / SKRUTKA M8x20 LS1013 022 / SKRUTKA M8x20 LS1013 0,42 €
 023 / DRZIAK CHRANICA LS1040F/LS1013 023 / DRZIAK CHRANICA LS1040F/LS1013 1,59 €
 024 / STREDNE VEKO LS1040/F 024 / STREDNE VEKO LS1040/F 2,66 €
 025 / SKRUTKA M8x12 025 / SKRUTKA M8x12 0,64 €
 026 / PRUŽINA TORZNÁ 36 LS1040/F/30 026 / PRUŽINA TORZNÁ 36 LS1040/F/30 0,42 €
 027 / KRYT KOTÚÈA LH1040/F 027 / KRYT KOTÚÈA LH1040/F 6,37 €
 028 / PODLOŽKA 5 028 / PODLOŽKA 5 0,85 €
 152 / SKRUTKA M5x12 152 / SKRUTKA M5x12 0,22 €
 030 / SKRUTKA SAMOREZNÁ M6 030 / SKRUTKA SAMOREZNÁ M6 0,42 €
 091 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 091 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 032 / KRYT UMELÝ LH1040/F 032 / KRYT UMELÝ LH1040/F 3,71 €
 033 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 033 / SVORKOVNICA 2012NB/LH1040/F 3,18 €
 034 / SOFT START CIRCUIT 034 / SOFT START CIRCUIT 24,39 €
 036 / DRŽIAK KÁBLA MT240/953T955 036 / DRŽIAK KÁBLA MT240/953T955 0,22 €
 037 / STATOR 220 V LH1040/F 037 / STATOR 220 V LH1040/F 50,90 €
 039 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 039 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 2,12 €
 040 / IZOLACNA PODLOZKA 040 / IZOLACNA PODLOZKA 0,64 €
 041 / KOTVA UPLNA 220 V LS1040/F 804 041 / KOTVA UPLNA 220 V LS1040/F 804 31,82 €
 043 / ARETACIA VRETENA LS1030/40/F 043 / ARETACIA VRETENA LS1030/40/F 1,59 €
 044 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 044 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 3,71 €
 046 / PRUŽINA 9 LS1030/1040F/LH 046 / PRUŽINA 9 LS1030/1040F/LH 0,42 €
 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x65 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x65 1,07 €
 049 / KRYT VYPÍNAÈA LH1040 049 / KRYT VYPÍNAÈA LH1040 14,84 €
 052 / RELÉ LH1040/F 052 / RELÉ LH1040/F 57,27 €
 053 / PLATNIÈKA KPL. LH1040/F 053 / PLATNIÈKA KPL. LH1040/F 1,59 €
 054 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x12MM 054 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x12MM 0,42 €
 055 / RUKOVA LH1040/F 055 / RUKOVA LH1040/F 12,72 €
 056 / PODLOKA 8 941201-0 056 / PODLOKA 8 941201-0 0,22 €
 059 / SKRUTKA M6x60 911383-2 059 / SKRUTKA M6x60 911383-2 0,42 €
 060 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 060 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 1,12 €
 061 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 061 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 063 / CHRANIC SNURY 9 063 / CHRANIC SNURY 9 0,42 €
 064 / KÁBEL N5900B/TD101 064 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 066 / SKRUTKA M5x10 066 / SKRUTKA M5x10 0,22 €
 094 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 54 272230-5 094 / PÁÈKA VYPÍNAÈA 54 272230-5 0,64 €
 095 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 095 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 12 0,64 €
 071 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 071 / ODRUSOVACI KONDENZATOR 0,42 €
 080 / KRڎOK FILCOVÝ 6 6410/LH1040/F 080 / KRڎOK FILCOVÝ 6 6410/LH1040/F 0,42 €
 079 / PODLOŽKA 7 4300SV/SB/LH1040/F 079 / PODLOŽKA 7 4300SV/SB/LH1040/F 0,22 €
 078 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 8412DWA/LH1040/ 078 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 8412DWA/LH1040/ 0,22 €
 076 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 076 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 2,12 €
 077 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 077 / TLAÆÍTKO VYPÍNAÈA LH1040/F 2,12 €
 086 / PRUŽINA TORZNÁ 9 LH1040/F 086 / PRUŽINA TORZNÁ 9 LH1040/F 0,85 €
 087 / KRYTKA 087 / KRYTKA 0,85 €
 137 / SKRUTKA M4x10 137 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 092 / SKRUTKA SO ZAP. HLAVOU M5x16 092 / SKRUTKA SO ZAP. HLAVOU M5x16 0,22 €
 100 / DOSKA ZÁKLADNÁ LH1040/F 100 / DOSKA ZÁKLADNÁ LH1040/F 53,04 €
 106 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M5x10 106 / SKRUTKA NADSTAVOVACIA M5x10 0,85 €
 107 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6X10MM 107 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M6X10MM 0,22 €
 108 / PLATNIÈKA ŠPANOVACIA LH1040/F 108 / PLATNIÈKA ŠPANOVACIA LH1040/F 0,64 €
 109 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 109 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 0,22 €
 110 / PODLOŽKA 10 4602DW/LH1040/F 110 / PODLOŽKA 10 4602DW/LH1040/F 0,42 €
 112 / OSKA LH1040/F/LF1000 112 / OSKA LH1040/F/LF1000 2,12 €
 114 / KRYT OCHRANNÝ LH1040/F 114 / KRYT OCHRANNÝ LH1040/F 4,60 €
 115 / KRڎOK POISTNÝ E-5 115 / KRڎOK POISTNÝ E-5 0,22 €
 116 / PODLOŽKA 6 3901 116 / PODLOŽKA 6 3901 0,22 €
 117 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 117 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 0,64 €
 118 / KLBOVA DOSKA LS1040/F 118 / KLBOVA DOSKA LS1040/F 5,84 €
 119 / SKRUTKA INBUSOVÁ M6 119 / SKRUTKA INBUSOVÁ M6 0,42 €
 120 / PODLOŽKA 7 120 / PODLOŽKA 7 0,22 €
 121 / KRڎOK 7 121 / KRڎOK 7 1,59 €
 122 / ZVIERACIA PACKA 100 122 / ZVIERACIA PACKA 100 1,07 €
 125 / PODLOŽKA 10 253024-7 125 / PODLOŽKA 10 253024-7 0,22 €
 126 / ŠTIFT 16 LS/LH1040F 126 / ŠTIFT 16 LS/LH1040F 1,07 €
 127 / DRŽIAK RAMENA LS/LH/1040/F 127 / DRŽIAK RAMENA LS/LH/1040/F 12,72 €
 129 / VALÈEK 129 / VALÈEK 1,07 €
 130 / O-KRڎOK 5 130 / O-KRڎOK 5 0,22 €
 131 / TLAÈIDLO 20 131 / TLAÈIDLO 20 0,64 €
 132 / ŠTIFT 8 LS/LH/1040/F 132 / ŠTIFT 8 LS/LH/1040/F 1,59 €
 133 / PODLOŽKA LS/LH/1040/F 133 / PODLOŽKA LS/LH/1040/F 0,64 €
 135 / KLZNA DOSKA LS1040/F 135 / KLZNA DOSKA LS1040/F 0,22 €
 140 / MATICA M8-13 140 / MATICA M8-13 0,42 €
 141 / PLATNIÈKA LH1040 141 / PLATNIÈKA LH1040 4,77 €
 143 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M8x30 LS1040F/L 143 / SKRUTKA ŠESHRANNÁ M8x30 LS1040F/L 0,42 €
 145 / TANIER ZAKL. LS/LH/1040/F 145 / TANIER ZAKL. LS/LH/1040/F 25,45 €
 146 / SKRUTKA M6x20 146 / SKRUTKA M6x20 0,22 €
 147 / DOSKA ZÁKLADNÁ LH1040/F 147 / DOSKA ZÁKLADNÁ LH1040/F 63,63 €
 148 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 148 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 0,22 €
 149 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 149 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 1,07 €
 154 / KRYTKA 20 286212-1 154 / KRYTKA 20 286212-1 0,22 €
 155 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x8mm 155 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 3x8mm 0,22 €

10 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: