Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Pokosové píly

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Zobrazené produkty

LS1016 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v časti Popis kliknutím na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 / SKRUTKA a kliknite na košík.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


0,22 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Popis

Kliknite na obrázok,vyberte si číslo ND a v spodnej časti ho vyhľadajte a kliknite na košík.

LS1016_01_01.jpg
Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 035 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 035 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 003 / CONTROLLER 003 / CONTROLLER 23,34 €
 005 / KÁBEL N5900B/TD101 005 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 006 / DRŽIAK KÁBLA 006 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 008 / SKRUTKA 5X55 008 / SKRUTKA 5X55 0,85 €
 011 / KRڎOK POISTNÝ S-17 011 / KRڎOK POISTNÝ S-17 0,22 €
 012 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003DDW 012 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6003DDW 13,79 €
 013 / KOLESO VENTILÁTORA 80 013 / KOLESO VENTILÁTORA 80 2,66 €
 014 / ARMATURE ASS'Y 240V 014 / ARMATURE ASS'Y 240V 38,18 €
 015 / IZOLACNA PODLOZKA 015 / IZOLACNA PODLOZKA 5,84 €
 077 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT240/953 077 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ MT240/953 1,07 €
 017 / FIELD ASS'Y 240V 017 / FIELD ASS'Y 240V 27,57 €
 019 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 019 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 6 0,42 €
 020 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 020 / UHLÍKY CB-153 (CB-152) 1200 1,12 €
 024 / HANDLE COVER 024 / HANDLE COVER 3,71 €
 028 / PREPINAÈ 028 / PREPINAÈ 0,85 €
 029 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 231026-3 029 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 231026-3 0,22 €
 031 / Handle complete 031 / Handle complete 4,25 €
 037 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 037 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 0,42 €
 038 / KOLÍK 038 / KOLÍK 0,64 €
 159 / PRUŽINA 7 159 / PRUŽINA 7 0,22 €
 193 / SKRUTKA M4x10 193 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 041 / KRڎOK 5 6905B/6906/LS1013/TW0 041 / KRڎOK 5 6905B/6906/LS1013/TW0 1,59 €
 188 / Hex. Socket Head Bolt M8x20 188 / Hex. Socket Head Bolt M8x20 0,00 €
 050 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 050 / IMBUSOVA SKRUTKA M6 0,42 €
 165 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 165 / DRŽIAK KÁBLA UMELÝ LS1013/1214/F/0 0,42 €
 249 / SKRUTKA 4x12 249 / SKRUTKA 4x12 0,22 €
 047 / ADAPTÉR 047 / ADAPTÉR 1,59 €
 048 / O-KRڎOK 35 048 / O-KRڎOK 35 0,42 €
 049 / H.S.HEAD SET SCREW M6x16 049 / H.S.HEAD SET SCREW M6x16 0,00 €
 133 / PODLOŽKA 6 3901 133 / PODLOŽKA 6 3901 0,22 €
 054 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 054 / KRڎOK 3 LS1013/800DWB 0,64 €
 053 / LINK PLATE COMPLETE 053 / LINK PLATE COMPLETE 0,00 €
 056 / KRڎOK POISTNÝ E-5 056 / KRڎOK POISTNÝ E-5 0,22 €
 058 / DRŽIAK LS1216L 058 / DRŽIAK LS1216L 0,42 €
 059 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 059 / PRUŽINA TORZNÁ 11 LH1040/F 0,22 €
 060 / Guard 060 / Guard 0,00 €
 061 / KOLÍK ZAISOVACÍ LS1216L 061 / KOLÍK ZAISOVACÍ LS1216L 0,64 €
 062 / SKRUTKA M8x12 062 / SKRUTKA M8x12 0,64 €
 063 / BLADE CASE COMPLETE 063 / BLADE CASE COMPLETE 0,00 €
 083 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 083 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 177 / KRڎOK POISTNÝ S-12 177 / KRڎOK POISTNÝ S-12 0,22 €
 178 / PODLOŽKA 12 178 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 067 / PODLOŽKA GUMENÁ 067 / PODLOŽKA GUMENÁ 0,22 €
 069 / KOLESO OZUBENÉ 32 LS1016L 069 / KOLESO OZUBENÉ 32 LS1016L 4,77 €
 070 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 070 / PERO WOODRUFFOVE 4 2012NB 0,42 €
 072 / KRYT OSKY LS1216L 072 / KRYT OSKY LS1216L 0,22 €
 073 / OSKA 14 LS1216L 073 / OSKA 14 LS1216L 3,71 €
 074 / KOLESO OZUBENÉ 27 LS1016L 074 / KOLESO OZUBENÉ 27 LS1016L 4,25 €
 256 / GU¼KA OCE¼OVÁ 4 256 / GU¼KA OCE¼OVÁ 4 0,22 €
 076 / OSKA LS1216L 076 / OSKA LS1216L 2,66 €
 079 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 079 / KRڎOK POISTNÝ S-15 3706-3708 0,22 €
 080 / KOLESO OZUBENÉ 28 LS1016L 080 / KOLESO OZUBENÉ 28 LS1016L 4,25 €
 081 / TESNENIE LS1216L 081 / TESNENIE LS1216L 2,12 €
 082 / SKRUTKA M5x16 082 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 084 / PODLOŽKA 5 JS1650/60 084 / PODLOŽKA 5 JS1650/60 0,42 €
 085 / PRUZNA PODLOZKA 5 085 / PRUZNA PODLOZKA 5 0,22 €
 086 / Skrutka M5 086 / Skrutka M5 0,22 €
 087 / O-KRڎOK 14-23 087 / O-KRڎOK 14-23 4,25 €
 088 / KRYT PREVODOVKY LS1216L 088 / KRYT PREVODOVKY LS1216L 8,48 €
 089 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002DDW novE 089 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6002DDW novE 6,89 €
 090 / OSKA LS1216L 090 / OSKA LS1216L 3,18 €
 091 / BEARING RETAINER 15 091 / BEARING RETAINER 15 0,00 €
 092 / SKRUTKA M5x16 092 / SKRUTKA M5x16 0,22 €
 093 / INNER FLANGE 53 093 / INNER FLANGE 53 0,00 €
 094 / OUTER FLANGE 53 094 / OUTER FLANGE 53 0,00 €
 095 / SKRUTKA 095 / SKRUTKA 0,64 €
 096 / SAFETY COVER A COMPLETE 096 / SAFETY COVER A COMPLETE 0,00 €
 097 / TORSION SPRING 097 / TORSION SPRING 0,00 €
 098 / CUSHION 098 / CUSHION 0,00 €
 099 / SKRUTKA SAMOREZNÁ M6 099 / SKRUTKA SAMOREZNÁ M6 0,42 €
 100 / CENTER COVER 100 / CENTER COVER 0,00 €
 101 / PODLOŽKA 10 101 / PODLOŽKA 10 0,22 €
 102 / CENTER WASHER 102 / CENTER WASHER 0,00 €
 103 / PLATNIÈKA LS1216L 103 / PLATNIÈKA LS1216L 0,64 €
 266 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 266 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 0,22 €
 105 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x12MM 105 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x12MM 0,42 €
 212 / PODLOŽKA 4 CL070DS/AN711H 212 / PODLOŽKA 4 CL070DS/AN711H 0,22 €
 107 / ROLLER 107 / ROLLER 0,00 €
 108 / SAFETY COVER B 108 / SAFETY COVER B 0,00 €
 122 / BLADE CASE COVER 122 / BLADE CASE COVER 0,00 €
 124 / PROTECTOR 124 / PROTECTOR 0,00 €
 127 / SKRUTKA M4 3901/4340-41FCT 127 / SKRUTKA M4 3901/4340-41FCT 0,42 €
 130 / PODLOZKA 5 130 / PODLOZKA 5 0,22 €
 129 / PRUŽINA 7 SP6000 129 / PRUŽINA 7 SP6000 0,85 €
 131 / PÁÈKA ZAISOVACIA 45 LS1216L 131 / PÁÈKA ZAISOVACIA 45 LS1216L 0,42 €
 132 / SKRUTKA LS1216L 132 / SKRUTKA LS1216L 1,07 €
 134 / Upper Fence R complete 134 / Upper Fence R complete 0,00 €
 135 / PODLOŽKA LS1216L 135 / PODLOŽKA LS1216L 0,22 €
 136 / Lower Fence R 136 / Lower Fence R 0,00 €
 158 / SKRUTKA M6x18 LS1216L 158 / SKRUTKA M6x18 LS1216L 0,42 €
 138 / PARALELNÝ DORAZ LS1216 138 / PARALELNÝ DORAZ LS1216 27,57 €
 139 / SKRUTKA M8x25 LS1216L 139 / SKRUTKA M8x25 LS1216L 0,42 €
 140 / PIN 4 PLEASE 256251-5 140 / PIN 4 PLEASE 256251-5 0,00 €
 141 / SKRUTKA IMBUS M5x6 141 / SKRUTKA IMBUS M5x6 0,42 €
 143 / LIŠTA VODIACA LS1016L 143 / LIŠTA VODIACA LS1016L 13,79 €
 144 / UPPER FENCE L COMPLETE 144 / UPPER FENCE L COMPLETE 0,00 €
 145 / STOPPER ARM 145 / STOPPER ARM 0,00 €
 146 / WAVE WASHER 8 146 / WAVE WASHER 8 0,00 €
 147 / PODLOŽKA JV2000/LS0714 147 / PODLOŽKA JV2000/LS0714 0,42 €
 148 / SKRUTKA M6 148 / SKRUTKA M6 0,42 €
 149 / SLEEVE 17 149 / SLEEVE 17 0,00 €
 150 / ROD 16 150 / ROD 16 0,00 €
 151 / TLAÈIDLO 20 151 / TLAÈIDLO 20 0,64 €
 152 / O-KRڎOK 5 152 / O-KRڎOK 5 0,22 €
 153 / VALÈEK 153 / VALÈEK 1,07 €
 154 / PRUŽINA TORZNÁ 35 LS1016L 154 / PRUŽINA TORZNÁ 35 LS1016L 4,25 €
 156 / Depth Limiter copl. 156 / Depth Limiter copl. 0,00 €
 157 / FRONT ARM COMPLETE 157 / FRONT ARM COMPLETE 0,00 €
 161 / Arm Complete 161 / Arm Complete 0,00 €
 162 / PIPE HOLDER 162 / PIPE HOLDER 0,00 €
 163 / Hex. Socket Head Bolt M6x8 163 / Hex. Socket Head Bolt M6x8 0,00 €
 167 / MATICA M10-17 167 / MATICA M10-17 0,85 €
 172 / PODLOŽKA 10 253024-7 172 / PODLOŽKA 10 253024-7 0,22 €
 169 / THRUST NEEDLE CAGE 1024 169 / THRUST NEEDLE CAGE 1024 0,00 €
 170 / PÁÈKA ZAISOVACIA LS1216L 170 / PÁÈKA ZAISOVACIA LS1216L 2,12 €
 171 / HEX BOLT M10 171 / HEX BOLT M10 0,00 €
 173 / RELEASE BUTTON 173 / RELEASE BUTTON 0,00 €
 174 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 174 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 0,22 €
 176 / STOPPER 176 / STOPPER 0,00 €
 179 / TORSION SPRING 14 179 / TORSION SPRING 14 0,00 €
 180 / RUBBER RING 9 180 / RUBBER RING 9 0,00 €
 181 / PLATE 181 / PLATE 0,00 €
 183 / ARM COVER 183 / ARM COVER 0,00 €
 185 / POINTER 185 / POINTER 0,00 €
 187 / DRŽIAK RAMENA KPL. LS1216L 187 / DRŽIAK RAMENA KPL. LS1216L 30,77 €
 189 / KRڎOK POISTNÝ E-4 189 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 190 / Cam 190 / Cam 0,00 €
 191 / ROD 6 191 / ROD 6 0,00 €
 192 / TLAÈÍTKO 22 LS1216L 192 / TLAÈÍTKO 22 LS1216L 0,42 €
 194 / COMPRESSION SPRING 6 194 / COMPRESSION SPRING 6 0,00 €
 195 / LOCK PIN 8 195 / LOCK PIN 8 0,00 €
 196 / LEAF SPRING 196 / LEAF SPRING 0,00 €
 197 / Center Shaft 197 / Center Shaft 0,00 €
 198 / POSITION PLATE 198 / POSITION PLATE 0,00 €
 199 / ARM HOLDER COMPLETE 199 / ARM HOLDER COMPLETE 0,00 €
 201 / SQUARE ROD COMPLETE 201 / SQUARE ROD COMPLETE 0,00 €
 202 / HEX. BOLT M5x30 202 / HEX. BOLT M5x30 0,00 €
 204 / Kurf Board 204 / Kurf Board 0,00 €
 205 / HEX BOLT M8x45 205 / HEX BOLT M8x45 0,00 €
 206 / FLAT WASHER 8 206 / FLAT WASHER 8 0,00 €
 207 / TURN BASE COMPLETE 207 / TURN BASE COMPLETE 0,00 €
 209 / INDICATION PLATE 209 / INDICATION PLATE 0,00 €
 210 / PLATÒA ZAISOVACIA LS1216L 210 / PLATÒA ZAISOVACIA LS1216L 0,64 €
 211 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X14MM 211 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X14MM 0,22 €
 214 / Slide Lock Plate 214 / Slide Lock Plate 0,00 €
 215 / Cap 215 / Cap 0,00 €
 216 / KRڎOK POISTNÝ E-7 961013-5 DA3000R 216 / KRڎOK POISTNÝ E-7 961013-5 DA3000R 0,22 €
 217 / CAM 217 / CAM 0,00 €
 218 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 11 8419B/LS1216 218 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 11 8419B/LS1216 0,22 €
 219 / PODLOŽKA 10 219 / PODLOŽKA 10 0,42 €
 220 / RUKOVä´T ZAISOVACIA 50 LS1216L 220 / RUKOVä´T ZAISOVACIA 50 LS1216L 3,18 €
 221 / 318410-0 221 / 318410-0 3,18 €
 223 / PÁÈKA ZAISOVACIA LS1216L 223 / PÁÈKA ZAISOVACIA LS1216L 1,07 €
 224 / LOCK LEVER PLATE 224 / LOCK LEVER PLATE 0,00 €
 226 / H.S. Binding Head Screw M6x14 226 / H.S. Binding Head Screw M6x14 0,00 €
 228 / Miter Lock Plate 228 / Miter Lock Plate 0,00 €
 229 / COMPRESSION SPRING 13 229 / COMPRESSION SPRING 13 0,00 €
 230 / SHOULDER SCREW M5 230 / SHOULDER SCREW M5 0,00 €
 232 / KOLÍK 3 256158-5 232 / KOLÍK 3 256158-5 0,42 €
 233 / LOCK PIN 6 233 / LOCK PIN 6 0,00 €
 234 / DRŽIAK LOŽISKA LS1216L 234 / DRŽIAK LOŽISKA LS1216L 44,54 €
 235 / KOLESO OZUBENÉ 43 LS1216L 235 / KOLESO OZUBENÉ 43 LS1216L 1,59 €
 236 / LEAF SPRING 236 / LEAF SPRING 0,00 €
 238 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M8X25MM 238 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M8X25MM 0,85 €
 239 / FOOT 239 / FOOT 0,00 €
 240 / PODLOŽKA 4 DCS230T 240 / PODLOŽKA 4 DCS230T 0,22 €
 242 / BASE COMPLETE 242 / BASE COMPLETE 0,00 €
 243 / CAUTION LABEL 243 / CAUTION LABEL 0,00 €
 252 / CAUTION LABEL 252 / CAUTION LABEL 0,00 €
 247 / ND 247 / ND 4,25 €
 248 / DOSKA KLZNÁ (KRUH) 248 / DOSKA KLZNÁ (KRUH) 0,85 €
 251 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 251 / PERO LISTOVÉ LS1013/1214/LC1230 1,07 €
 254 / SLEEVE 6 LS1216L 254 / SLEEVE 6 LS1216L 0,00 €
 255 / INBUSOVÁ SKRUTKA M5x18 4340CT-41FCT 255 / INBUSOVÁ SKRUTKA M5x18 4340CT-41FCT 0,42 €
 257 / PODLOŽKA 4 9741/BO4900V 257 / PODLOŽKA 4 9741/BO4900V 0,22 €
 258 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x20 258 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x20 0,22 €
 259 / KRYTKA 259 / KRYTKA 0,85 €
 260 / LOCK LEVER 260 / LOCK LEVER 0,00 €
 261 / SKRUTKA M4x10 261 / SKRUTKA M4x10 0,22 €
 262 / ROD 8 262 / ROD 8 0,00 €
 263 / PRUŽINA TORZNÁ LS1040/1214/F 263 / PRUŽINA TORZNÁ LS1040/1214/F 0,42 €
 264 / Rod Holder 264 / Rod Holder 0,00 €
 265 / KRڎOK POISTNÝ E-6 265 / KRڎOK POISTNÝ E-6 0,22 €
 267 / TORSION SPRING 11 267 / TORSION SPRING 11 0,00 €
 268 / HEX. Head Bolt M5 268 / HEX. Head Bolt M5 0,00 €
 269 / FRONT GUARD 269 / FRONT GUARD 0,00 €
 270 / MATICA M5 JS3200/3901 270 / MATICA M5 JS3200/3901 0,22 €
 271 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 6 271 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 6 0,22 €
 272 / THIN WASHER 14 272 / THIN WASHER 14 0,00 €

10 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: