Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach.

Zavrieť

Aku kladivá

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

BHR202 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 1 vernostný bod. Váš nákupný košík bude mať celkom 1 vernostný bod ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,10 €.


0,64 €

Dodanie: 1 - 4 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 0,64 €
 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 0,42 €
 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 0,42 €
 004 / KRڎOK 21 004 / KRڎOK 21 0,64 €
 005 / PODLOŽKA 005 / PODLOŽKA 0,42 €
 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 0,42 €
 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 0,42 €
 008 / PODLOŽKA 008 / PODLOŽKA 0,22 €
 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 1,07 €
 010 / GRIP 36 COMPLETE 010 / GRIP 36 COMPLETE 2,90 €
 013 / PREPÍNAÈ HR2470 013 / PREPÍNAÈ HR2470 1,14 €
 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 0,22 €
 015 / PREPÍNAÈ HR1830 015 / PREPÍNAÈ HR1830 0,42 €
 016 / O-KRڎOK 17 016 / O-KRڎOK 17 0,22 €
 017 / KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 017 / KRYT PEVODOVKY KPL.HR2470 11,14 €
 018 / SKRUTKA 4x35 018 / SKRUTKA 4x35 0,22 €
 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 3,71 €
 020 / KRڎOK POISTNÝ E-3 020 / KRڎOK POISTNÝ E-3 0,22 €
 021 / FIXAÈNÁ PLATNA 021 / FIXAÈNÁ PLATNA 0,42 €
 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 HR2450/F/T 0,22 €
 023 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 023 / DOSKA BLOKOVACIA KPL. 0,85 €
 024 / SKRUTKA M4X25MM 024 / SKRUTKA M4X25MM 0,22 €
 025 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 025 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 29 0,22 €
 026 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 026 / PODLOŽKA 31 BHR240RFE/HR2470 0,85 €
 027 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 027 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 32 0,64 €
 028 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 028 / KOLESO OZUBENÉ 51 HR2470 5,84 €
 029 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 029 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,22 €
 030 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 030 / DRŽIAK NÁSTROJA KPL.HR2470 22,27 €
 031 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 031 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 0,42 €
 032 / PUZDRO 9 032 / PUZDRO 9 1,59 €
 033 / ÚDERNÍK HR2230 033 / ÚDERNÍK HR2230 1,59 €
 034 / KRڎOK 10 034 / KRڎOK 10 1,07 €
 035 / KRڎOK LOŽISKA 035 / KRڎOK LOŽISKA 0,64 €
 036 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 036 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 1,59 €
 037 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 037 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 0,85 €
 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 038 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 0,22 €
 039 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 039 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 1,59 €
 040 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 040 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 0,85 €
 041 / VALEC PIEST HR2470 041 / VALEC PIEST HR2470 10,61 €
 044 / PODLOŽKA 12 044 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 043 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 043 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 1,07 €
 045 / O-KRڎOK 63 045 / O-KRڎOK 63 0,85 €
 046 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 046 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 2,12 €
 047 / KRڎOK POISTNÝ S-7 047 / KRڎOK POISTNÝ S-7 0,22 €
 048 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 048 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 7 0,22 €
 049 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 049 / KOLESO OZUBENÉ 10 NA HR2470 19,09 €
 050 / OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 050 / OSKA OZUBENÁ NA BHR240RFE/HR2470 6,89 €
 051 / SPOJKA BHR262 051 / SPOJKA BHR262 4,77 €
 052 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 052 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 21,20 €
 054 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 054 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 0,22 €
 055 / PODLOŽKA 055 / PODLOŽKA 0,42 €
 056 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 056 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 0,22 €
 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 057 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 1,07 €
 058 / KRڎOK 8 058 / KRڎOK 8 0,64 €
 059 / KRڎOK POISTNÝ E-4 059 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 060 / PODLOZKA 5 060 / PODLOZKA 5 0,22 €
 061 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 061 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 6 HR2450/F/T 0,22 €
 062 / POISTNÁ PLATNIÈKA HR2450/F neuer 062 / POISTNÁ PLATNIÈKA HR2450/F neuer 0,64 €
 063 / KRYT PREVODU HR2470/BHR202 063 / KRYT PREVODU HR2470/BHR202 7,43 €
 064 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 064 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 0,22 €
 065 / O-KRڎOK 26 065 / O-KRڎOK 26 0,42 €
 066 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 066 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 3,18 €
 067 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 067 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 3,18 €
 068 / 267213-8 068 / 267213-8 0,64 €
 069 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 069 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 0,64 €
 070 / KOTVA UPLNA 18V BHR202/241 070 / KOTVA UPLNA 18V BHR202/241 18,02 €
 071 / PODLOŽKA 7 071 / PODLOŽKA 7 0,22 €
 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 072 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 2,12 €
 082 / KRYT MOTORA KPL. BHR202 082 / KRYT MOTORA KPL. BHR202 13,79 €
 076 / STATOR BTW200SH/BTD200SH 076 / STATOR BTW200SH/BTD200SH 16,97 €
 077 / Brush Holder 077 / Brush Holder 7,46 €
 078 / Brush Holder 078 / Brush Holder 7,46 €
 096 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 096 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 0,22 €
 080 / SKRUTKA M3x8 911006-2 080 / SKRUTKA M3x8 911006-2 0,22 €
 083 / KRYTKA BHR202 083 / KRYTKA BHR202 0,22 €
 084 / KRYTKA UHLÍKOV BHR202/241RFE 084 / KRYTKA UHLÍKOV BHR202/241RFE 0,42 €
 085 / UHLÍKY CB-441 085 / UHLÍKY CB-441 2,83 €
 086 / KRATKA VYPÍNAÈA GUMENNÁ BHR 086 / KRATKA VYPÍNAÈA GUMENNÁ BHR 0,85 €
 087 / PREPÍNAÈ BHR202RFE 087 / PREPÍNAÈ BHR202RFE 0,42 €
 088 / VYPINAÈ BHR162/BHR202RFE 088 / VYPINAÈ BHR162/BHR202RFE 27,57 €
 089 / Light circuit 089 / Light circuit 5,22 €
 091 / KONTAKT BHR241 BDA350 091 / KONTAKT BHR241 BDA350 2,66 €
 092 / DRŽIAK BATÉRIE BTW450 092 / DRŽIAK BATÉRIE BTW450 15,90 €
 094 / PIN 1 094 / PIN 1 0,22 €
 098 / PUZDRO GUMENNÉ 098 / PUZDRO GUMENNÉ 2,12 €

1 produkt v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: