Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

115 - 125 mm

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Zobrazené produkty

GA5040 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 3 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 3 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,30 €.


13,79 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / Gear Housing 001 / Gear Housing 13,79 €
 002 / MATICA M6 9554NB-9558NB 002 / MATICA M6 9554NB-9558NB 0,22 €
 003 / PODLOŽKA 6 003 / PODLOŽKA 6 0,22 €
 004 / Spiral Bevel Gear 10 004 / Spiral Bevel Gear 10 5,84 €
 005 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLB 005 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6001LLB 5,84 €
 006 / GEAR HOUSING COVER 006 / GEAR HOUSING COVER 8,75 €
 010 / PODLOŽKA 12 010 / PODLOŽKA 12 0,42 €
 012 / Armature Ass'y 240V - obsahuje 11, 13 - 15 012 / Armature Ass'y 240V - obsahuje 11, 13 - 15 46,67 €
 013 / IZOLACNA PODLOZKA 013 / IZOLACNA PODLOZKA 0,42 €
 014 / PODLOŽKA 7 014 / PODLOŽKA 7 0,22 €
 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 015 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 3,18 €
 016 / Gumený krúžok 22 9562-9566 016 / Gumený krúžok 22 9562-9566 1,07 €
 022 / BUFFLE PLATE 022 / BUFFLE PLATE 0,64 €
 023 / SKRUDKA SAMOREZNÁ 4x70 9565 023 / SKRUDKA SAMOREZNÁ 4x70 9565 0,64 €
 024 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 024 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 0,42 €
 025 / Field 025 / Field 23,34 €
 027 / UHLÍKY CB-325 027 / UHLÍKY CB-325 1,25 €
 028 / SKRUTKA SAMOREZNÁ PT3X10 9527NB 028 / SKRUTKA SAMOREZNÁ PT3X10 9527NB 0,22 €
 029 / Brush Holder 029 / Brush Holder 1,07 €
 030 / KRYT MOTORA GA5040/4540 030 / KRYT MOTORA GA5040/4540 5,30 €
 036 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 036 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 0,22 €
 032 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 032 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 0,42 €
 033 / Switch Block 033 / Switch Block 7,43 €
 034 / KÁBEL 1.0-2-4. 034 / KÁBEL 1.0-2-4. 15,90 €
 035 / CHRANIC SNURY 8 035 / CHRANIC SNURY 8 0,42 €
 038 / Rear Cover 038 / Rear Cover 2,12 €
 040 / VYPINAC ST115A-40 040 / VYPINAC ST115A-40 2,12 €
 042 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 042 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 0,22 €
 043 / Switch Lever 043 / Switch Lever 0,64 €
 044 / SWITCH KNOB 044 / SWITCH KNOB 0,42 €
 046 / PIN CAP 046 / PIN CAP 0,42 €
 047 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 NA GA5020/6020 047 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 8 NA GA5020/6020 0,22 €
 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 048 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x30 0,22 €
 049 / O-KRڎOK 4 049 / O-KRڎOK 4 0,22 €
 050 / Shoulder Pin 6 050 / Shoulder Pin 6 0,42 €
 061 / KOLÍK GUMA 4 061 / KOLÍK GUMA 4 0,22 €
 052 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 696ZZ 2106 052 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 696ZZ 2106 2,12 €
 053 / KRڎOK POISTNÝ S-9 053 / KRڎOK POISTNÝ S-9 0,22 €
 054 / PODLOŽKA 10 6906/DP3003 054 / PODLOŽKA 10 6906/DP3003 0,42 €
 055 / JOINT SLEEVE 055 / JOINT SLEEVE 1,59 €
 056 / C TYPE PLATE 056 / C TYPE PLATE 5,00 €
 057 / Spiral Bevel Gear 38 057 / Spiral Bevel Gear 38 3,71 €
 058 / COUPLING 058 / COUPLING 5,00 €
 059 / BALL BEARING 6903ZZ 059 / BALL BEARING 6903ZZ 7,43 €
 060 / PODLOŽKA 12 060 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 062 / O Ring 51 062 / O Ring 51 5,00 €
 063 / Bearing Box 063 / Bearing Box 3,18 €
 064 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x16 3276 064 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x16 3276 0,42 €
 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201DDW 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201DDW 5,84 €
 066 / PODLOŽKA 21 066 / PODLOŽKA 21 0,22 €
 067 / KRڎOK FILCOVÝ 17 067 / KRڎOK FILCOVÝ 17 0,42 €
 068 / BALL RETAINER 068 / BALL RETAINER 0,85 €
 070 / Spindle 070 / Spindle 5,00 €
 072 / KRYT KOTÚÈA 125K GA6040 072 / KRYT KOTÚÈA 125K GA6040 7,43 €
 073 / PRÍRUBA UPÍNACIA 42 073 / PRÍRUBA UPÍNACIA 42 1,21 €

26 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: