Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach.

Zavrieť

SDS Plus

Informácie

Výrobcovia

Zlacnené produkty

Zobrazené produkty

HR2230 / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík

Kúpou tohto produktu môžete získať 1 vernostný bod. Váš nákupný košík bude mať celkom 1 vernostný bod ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,10 €.


0,64 €

Dodanie: 1 - 4 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 001 / VIEÈKO 35 HR2440/2020/2450/F 0,64 €
 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 002 / KRڎOK PRUŽNÝ 19 0,42 €
 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 003 / OCHR.KRYT HLAVICKY 0,42 €
 004 / KRڎOK 21 004 / KRڎOK 21 0,64 €
 005 / PODLOŽKA 005 / PODLOŽKA 0,42 €
 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 006 / PRUŽINA KONICKÁ 21-29 HR2450 0,42 €
 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 007 / 6-HRANNÁ SKRUTKA M8x120 HR2440 0,42 €
 008 / PODLOŽKA 008 / PODLOŽKA 0,22 €
 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 009 / DRŽIAK RÚÈKY HR2440/2020/2450F 1,07 €
 013 / PÁÈKA PREPÍNAÈA 013 / PÁÈKA PREPÍNAÈA 0,64 €
 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 014 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 3 0,22 €
 015 / PREPÍNAÈ HR1830 015 / PREPÍNAÈ HR1830 0,42 €
 016 / O-KRڎOK 17 016 / O-KRڎOK 17 0,22 €
 017 / KRYT PREV.KPL. 017 / KRYT PREV.KPL. 8,48 €
 018 / SKRUTKA 4x35 018 / SKRUTKA 4x35 0,22 €
 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 019 / IHLIÈKOVÉ LOŽISKO 4031 3,71 €
 020 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 020 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 0,22 €
 021 / PODLOŽKA 30 HR2230 021 / PODLOŽKA 30 HR2230 0,42 €
 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 31 022 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 31 0,42 €
 023 / KOLESO OZUBENÉ 51 023 / KOLESO OZUBENÉ 51 4,25 €
 024 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 024 / GU¼KA OCE¼OVÁ 7 0,22 €
 025 / DRŽIAK NÁSTROJA HR2230/2460 025 / DRŽIAK NÁSTROJA HR2230/2460 27,57 €
 026 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 026 / PODLOŽKA 28 HR2440/2020/2450F 0,42 €
 027 / PUZDRO 9 027 / PUZDRO 9 1,59 €
 028 / ÚDERNÍK HR2230 028 / ÚDERNÍK HR2230 1,59 €
 029 / KRڎOK 10 029 / KRڎOK 10 1,07 €
 030 / KRڎOK LOŽISKA 030 / KRڎOK LOŽISKA 0,64 €
 031 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 031 / KRYT O-KRڎKU HR2020-2450F 1,59 €
 032 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 032 / O-KRڎOK 9 HR2440/2020/2450/F 0,85 €
 033 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 033 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 28 HR2020 0,22 €
 034 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 034 / ÚDERNÍK HR2440/2020/2450/F 1,59 €
 035 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 035 / O-KRڎOK 16 HK0500/HR2020-2450 0,85 €
 036 / PIEST KPL. 036 / PIEST KPL. 7,43 €
 039 / PODLOŽKA 12 039 / PODLOŽKA 12 0,22 €
 038 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 038 / ÈAP PIESTNY HR2020-2450/F 1,07 €
 040 / O-KRڎOK 63 040 / O-KRڎOK 63 0,85 €
 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 041 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 606ZZ 2,12 €
 042 / PODLOŽKA 12 6916/18D/6953 042 / PODLOŽKA 12 6916/18D/6953 0,22 €
 043 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 HR2440/F/2020 043 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 12 HR2440/F/2020 0,22 €
 044 / SPOJKA 044 / SPOJKA 3,18 €
 045 / OSKA 10 045 / OSKA 10 4,77 €
 046 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 046 / LOŽISKO VÝKYVNÉ 10 BHR200S/H 21,20 €
 047 / KOLESO OZUBENÉ 26 047 / KOLESO OZUBENÉ 26 3,18 €
 048 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 048 / SKRUTKA IMBUSOVÁ M4x12 HR2450 0,22 €
 049 / PODLOŽKA 049 / PODLOŽKA 0,42 €
 050 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 050 / PODLOŽKA 8 HR2440/2020/2450/F 0,22 €
 051 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 051 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608ZZ 2,50 €
 052 / KRڎOK 8 052 / KRڎOK 8 0,64 €
 053 / KRڎOK POISTNÝ E-4 053 / KRڎOK POISTNÝ E-4 0,22 €
 054 / PRUŽINA 5 zu 153686-0 054 / PRUŽINA 5 zu 153686-0 0,22 €
 055 / PLATNIÈKA PREPÍNACIA HR2230 055 / PLATNIÈKA PREPÍNACIA HR2230 0,64 €
 056 / KRYT PREVODOVKY 056 / KRYT PREVODOVKY 8,48 €
 057 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 057 / FILTER NA BHR240/HR2230/2460/2470 0,22 €
 058 / O-KRڎOK 26 058 / O-KRڎOK 26 0,42 €
 059 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 059 / KRڎOK TESNIACI 10 NA HR2230/2460/2470 3,18 €
 060 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 060 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000DDW 7,96 €
 061 / 267213-8 061 / 267213-8 0,64 €
 062 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 062 / KOLESO VENTILÁTORA HR2230/2460/2470 0,64 €
 063 / KOTVA ÚPLNÁ 240V HR2230 063 / KOTVA ÚPLNÁ 240V HR2230 20,15 €
 064 / KRڎOK 064 / KRڎOK 0,22 €
 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 065 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 627DDW 2,12 €
 066 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 15 066 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 15 0,22 €
 067 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x55MM 067 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x55MM 0,22 €
 068 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 068 / DRŽIAK GD/9562-Serie/BO6040 9562-9566 0,42 €
 069 / DOSKA ODKLONU VZD. NA HR2230/2460 069 / DOSKA ODKLONU VZD. NA HR2230/2460 0,42 €
 070 / STATOR 240V HR2230 070 / STATOR 240V HR2230 10,07 €
 071 / KRYT MOTORA HR2230 071 / KRYT MOTORA HR2230 6,89 €
 073 / UHLÍKY CB-325 073 / UHLÍKY CB-325 1,25 €
 074 / DRŽIAK UHLÍKOV KPL. NA HR2230/2460/2470 074 / DRŽIAK UHLÍKOV KPL. NA HR2230/2460/2470 6,37 €
 075 / VYPINAC C3VA-2LC NA HR2230/2460/2470 075 / VYPINAC C3VA-2LC NA HR2230/2460/2470 10,61 €
 077 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 HR2450/F/2440F 077 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 HR2450/F/2440F 0,42 €
 078 / KÁBEL 1 078 / KÁBEL 1 18,02 €
 079 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 079 / DRŽIAK KÁBLA GA6020/HR2230 0,22 €
 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 084 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4X22 0,22 €
 082 / KRYT RÚÈKY 082 / KRYT RÚÈKY 4,25 €

19 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: