Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. Zavrieť

Sekacie a búracie

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Zlacnené produkty

Zobrazené produkty

HM0870C / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 7 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 7 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,70 €.


1,59 €

Dodanie: 1 - 2 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / VIEÈKO DRŽIAKA NÁSTROJA HM0870C 001 / VIEÈKO DRŽIAKA NÁSTROJA HM0870C 1,59 €
 002 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA HM0871C 002 / KRYT DRŽIAKA NÁSTROJA HM0871C 3,18 €
 003 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 25 003 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 25 0,85 €
 004 / PODLOŽKA 28 HM0860C 004 / PODLOŽKA 28 HM0860C 2,66 €
 015 / KRڎOK GUMENÝ 26 HM0870C 015 / KRڎOK GUMENÝ 26 HM0870C 1,59 €
 006 / KRYT TESNENIA HM0860C 006 / KRYT TESNENIA HM0860C 5,84 €
 007 / POISTKA DRŽIAKA NÁSTROJA HM0850C 007 / POISTKA DRŽIAKA NÁSTROJA HM0850C 6,89 €
 008 / DRŽIAK ZAISOVACÍ HM0860C 008 / DRŽIAK ZAISOVACÍ HM0860C 8,48 €
 009 / PRUŽINA 52 HM0860C 009 / PRUŽINA 52 HM0860C 1,59 €
 010 / PLATNIÈKA HM0870C 010 / PLATNIÈKA HM0870C 2,12 €
 011 / KRڎOK FIXAÈNÝ HM0860C 011 / KRڎOK FIXAÈNÝ HM0860C 10,61 €
 012 / KRڎOK NASTAVOVACÍ HM0870C 012 / KRڎOK NASTAVOVACÍ HM0870C 3,71 €
 013 / KRڎOK POISTNÝ R-42 HM0870C 013 / KRڎOK POISTNÝ R-42 HM0870C 3,71 €
 014 / PODLOŽKA 29 HM0860C 014 / PODLOŽKA 29 HM0860C 1,59 €
 016 / GU¼KA OCE¼OVÁ 4 016 / GU¼KA OCE¼OVÁ 4 0,22 €
 017 / DRŽIAK NÁSTROJA HM0860C 017 / DRŽIAK NÁSTROJA HM0860C 106,06 €
 018 / O-KRڎOK 38 HM0860C 018 / O-KRڎOK 38 HM0860C 1,07 €
 019 / FLUORIDOVÝ KRڎOK 28 HR4000C 019 / FLUORIDOVÝ KRڎOK 28 HR4000C 10,07 €
 020 / O-KRڎOK 23 HR5001C/HM1202C 020 / O-KRڎOK 23 HR5001C/HM1202C 0,42 €
 021 / ÚDERNÍK HM0860C 021 / ÚDERNÍK HM0860C 12,72 €
 022 / TESNENIE KRYTU PREVODOVKY HM0870C 022 / TESNENIE KRYTU PREVODOVKY HM0870C 3,71 €
 023 / KRڎOK GUMENÝ 20 HM0870C 023 / KRڎOK GUMENÝ 20 HM0870C 2,12 €
 024 / VALEC HM0870C 024 / VALEC HM0870C 63,63 €
 025 / SKRUTKA M6x25 025 / SKRUTKA M6x25 0,42 €
 026 / O-KRڎOK 53 HM1200/HR5000 026 / O-KRڎOK 53 HM1200/HR5000 0,42 €
 027 / KRUZOK 027 / KRUZOK 0,85 €
 028 / OBJÍMKA HM0860 028 / OBJÍMKA HM0860 2,66 €
 029 / PÚZDRO VODIACE HM 0860C 029 / PÚZDRO VODIACE HM 0860C 3,18 €
 030 / ÚDERNÍK HM0860C 030 / ÚDERNÍK HM0860C 9,02 €
 050 / O-KRڎOK 24 HM0860C 050 / O-KRڎOK 24 HM0860C 2,66 €
 032 / VALEC 32 HM0860C 032 / VALEC 32 HM0860C 59,40 €
 039 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 34 HM0860C 039 / PODLOŽKA PRUŽNÁ 34 HM0860C 0,22 €
 034 / KRڎOK 36 HM0860C 034 / KRڎOK 36 HM0860C 7,43 €
 035 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 37 HM0860C 035 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 37 HM0860C 1,07 €
 037 / KRڎOK VALCA HM0860C 037 / KRڎOK VALCA HM0860C 11,67 €
 038 / O-KRڎOK 46 GD0810C 038 / O-KRڎOK 46 GD0810C 0,64 €
 040 / PODLOŽKA 34 6905H 040 / PODLOŽKA 34 6905H 2,12 €
 041 / KRYT PREVODOVKY HM0870C 041 / KRYT PREVODOVKY HM0870C 13,79 €
 042 / IMBUSOVA SKRUTKA M5X25 922243-3 042 / IMBUSOVA SKRUTKA M5X25 922243-3 1,07 €
 043 / KRYT FILTRA HR2800 043 / KRYT FILTRA HR2800 0,42 €
 044 / O-KRڎOK 16 AN7000 044 / O-KRڎOK 16 AN7000 0,42 €
 045 / FILTER HR 2800 045 / FILTER HR 2800 0,42 €
 048 / SKRUTKA M5x20 048 / SKRUTKA M5x20 0,22 €
 049 / KOLÍK 8 HM0860C 049 / KOLÍK 8 HM0860C 0,85 €
 051 / O-KRڎOK 26 6960D/HM0860C 051 / O-KRڎOK 26 6960D/HM0860C 0,42 €
 052 / PIEST HM0860C 052 / PIEST HM0860C 2,66 €
 053 / Ojnica HM0860C 053 / Ojnica HM0860C 2,66 €
 054 / K¼UKOVKA HM0870C 054 / K¼UKOVKA HM0870C 15,90 €
 055 / KRڎOK POISTNÝ R-40 055 / KRڎOK POISTNÝ R-40 0,64 €
 056 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLU HR3520/B 056 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6203LLU HR3520/B 6,37 €
 057 / PODLOŽKA PRUŽNÁ HM0870C 057 / PODLOŽKA PRUŽNÁ HM0870C 0,42 €
 058 / KRYT PREVODOVKY HM0870C 058 / KRYT PREVODOVKY HM0870C 79,54 €
 111 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 111 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 0,42 €
 061 / FIXACNE PUZDRO 061 / FIXACNE PUZDRO 0,64 €
 062 / PLATNICKA PLASTOVA HR4011C 062 / PLATNICKA PLASTOVA HR4011C 0,64 €
 063 / KRڎOK TESNIACI MT870 063 / KRڎOK TESNIACI MT870 3,71 €
 064 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201LLB 064 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6201LLB 2,66 €
 065 / PODLOŽKA 12 JN/JS3200/2012NB/ 065 / PODLOŽKA 12 JN/JS3200/2012NB/ 0,42 €
 081 / KRYT DRŽIAKA RÚÈKYHM0860C 081 / KRYT DRŽIAKA RÚÈKYHM0860C 3,71 €
 083 / RUKOVä HM0871C 083 / RUKOVä HM0871C 26,52 €
 090 / KOLESO VENTILÁTORA 76 HM0870C 090 / KOLESO VENTILÁTORA 76 HM0870C 2,66 €
 091 / KOTVA ÚPLNÁ 220V HM0870C 091 / KOTVA ÚPLNÁ 220V HM0870C 69,99 €
 092 / IZOLAÈNÁ PODLOŽKA 092 / IZOLAÈNÁ PODLOŽKA 5,30 €
 093 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 093 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 608DDW 2,12 €
 094 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU HM0870C 094 / DOSKA ODKLONU VZDUCHU HM0870C 1,59 €
 095 / SKRUTKA 5X55 095 / SKRUTKA 5X55 0,85 €
 096 / STATOR 220-240V HR4002 096 / STATOR 220-240V HR4002 15,90 €
 097 / KRYT MOTORA HM0870C 097 / KRYT MOTORA HM0870C 19,09 €
 098 / UHLÍKY CB-350 098 / UHLÍKY CB-350 3,43 €
 131 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 131 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 100 / KRYT MOTORA HM0870C 100 / KRYT MOTORA HM0870C 5,30 €
 102 / DRŽIAK UHLÍKOV HM0870C 102 / DRŽIAK UHLÍKOV HM0870C 7,10 €
 103 / REGUL.ELEKTRONIKA HM0870C 103 / REGUL.ELEKTRONIKA HM0870C 55,15 €
 104 / KÁBEL VYPINAÈA HM0870C 104 / KÁBEL VYPINAÈA HM0870C 4,25 €
 106 / SKRUTKA 4x14 HM3541 106 / SKRUTKA 4x14 HM3541 0,42 €
 114 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 114 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5X25 HR2010 0,42 €
 121 / PERO LISTOVÉ HM0860C 121 / PERO LISTOVÉ HM0860C 0,64 €
 122 / KOLÍK GUMENÝ 4 HM0860C/HR4010C 122 / KOLÍK GUMENÝ 4 HM0860C/HR4010C 0,42 €
 125 / VYPINAC ST115A-40 125 / VYPINAC ST115A-40 2,12 €
 126 / SVORKOVNICA HT-345 126 / SVORKOVNICA HT-345 1,59 €
 127 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 127 / DRŽIAK KÁBLA HP1620/1621 0,42 €
 129 / KÁBEL 129 / KÁBEL 26,52 €
 130 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 130 / CHRÁNIÈ ŠNÚRY 10 1,07 €

14 výrobky(ov) v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: