Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach.

Zavrieť

Píla na kov

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

LS1230 elektrická časť / Náhradné diely Makita

Nový produkt

Postup pri objednávaní.

Vyberte si v spodnej časti stránky, dajte myš na obrázok a vyberte si číslo, ktoré potrebujete. Potom číslo nájdite v zozname, napr.: 22 a kliknite na košík.

Kúpou tohto produktu môžete získať 2 vernostných bodov. Váš nákupný košík bude mať celkom 2 vernostných bodov ktoré môžu byť premenené na zľavu 0,20 €.


22,27 €

Dodanie: 1 - 4 pracovné dni

Obľúbené

Obrázok a názovCenaMnožstvoKošík
 001 / KRYT MOTORA LC1230 001 / KRYT MOTORA LC1230 22,27 €
 003 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 003 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 0,42 €
 004 / PODLOŽKA 16 004 / PODLOŽKA 16 0,42 €
 005 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 629LLB 005 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 629LLB 3,18 €
 006 / IZOLACNA PODLOZKA 006 / IZOLACNA PODLOZKA 1,07 €
 007 / STATOR 220 V LC1230 007 / STATOR 220 V LC1230 29,92 €
 008 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 008 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 5x75 1,07 €
 009 / PLATNA 009 / PLATNA 2,12 €
 010 / KOTVA UPLNA 220 V LC1230 1997 010 / KOTVA UPLNA 220 V LC1230 1997 31,82 €
 011 / PODLOŽKA 15 011 / PODLOŽKA 15 0,85 €
 012 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 012 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6202LLB 3,71 €
 013 / KRYT PREVODOVKY L LC1230 013 / KRYT PREVODOVKY L LC1230 31,82 €
 014 / KOLESO OZUBENÉ KPL. 16-44 014 / KOLESO OZUBENÉ KPL. 16-44 38,17 €
 038 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000 038 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000 2,66 €
 017 / OSKA ARETÁCIE LC1230 017 / OSKA ARETÁCIE LC1230 4,77 €
 018 / KRڎOK POISTNÝ E-8 961014-3 018 / KRڎOK POISTNÝ E-8 961014-3 0,22 €
 019 / UHLÍKY CB-203 019 / UHLÍKY CB-203 1,93 €
 020 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 7x18 020 / VIECKO DRZIAKA UHLIKOV 7x18 0,42 €
 021 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 5 3357 021 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 5 3357 0,42 €
 034 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 034 / SKRUTKA SAMOREZNÁ 4x18 0,22 €
 024 / ODBLOKOVACIE TLACIDLO 024 / ODBLOKOVACIE TLACIDLO 0,64 €
 025 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 5 3358 025 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 5 3358 0,64 €
 028 / REAZ 028 / REAZ 3,18 €
 029 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 029 / PRUŽINA PRÍTLAÈNÁ 4 0,22 €
 030 / VYPINAC TG71B 030 / VYPINAC TG71B 6,89 €
 031 / ARETACIA VYPINACA 2414B/NB 031 / ARETACIA VYPINACA 2414B/NB 0,85 €
 032 / PREPÍNACIA PÁKA 2414B/NB/LC 032 / PREPÍNACIA PÁKA 2414B/NB/LC 0,85 €
 035 / DRŽIAK KÁBLA 035 / DRŽIAK KÁBLA 0,42 €
 036 / CHRANIC SNURY 9 036 / CHRANIC SNURY 9 0,42 €
 037 / KÁBEL N5900B/TD101 037 / KÁBEL N5900B/TD101 6,89 €
 039 / KOLESO OZUBENÉ 38 LC1230 039 / KOLESO OZUBENÉ 38 LC1230 12,72 €
 040 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 040 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6000LLB 2,12 €
 041 / KRYT PREVODOVKY R LC1230 041 / KRYT PREVODOVKY R LC1230 27,57 €
 062 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 062 / SKRUTKA SAMOREZNÁ CT 4x16 0,22 €
 043 / PLATNIÈKA LC1230 043 / PLATNIÈKA LC1230 7,43 €
 044 / PRUŽINA 11 LC1230 044 / PRUŽINA 11 LC1230 0,42 €
 045 / BLADE GUIDE 045 / BLADE GUIDE 2,12 €
 046 / SKRUTKA M6 LC1230/LF1000 046 / SKRUTKA M6 LC1230/LF1000 1,59 €
 048 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6204DDW 048 / LOŽISKO GULIÈKOVÉ 6204DDW 6,37 €
 049 / KLIN 5 HR4000C/HR5001C/LC1230 049 / KLIN 5 HR4000C/HR5001C/LC1230 0,85 €
 050 / VRETENO LC1230 050 / VRETENO LC1230 36,07 €
 051 / PRÍRUBA VNÚTORNÁ 70 LC1230 051 / PRÍRUBA VNÚTORNÁ 70 LC1230 18,02 €
 052 / PRÍRUBOVÁ MATICA 70 LC1230 052 / PRÍRUBOVÁ MATICA 70 LC1230 14,84 €
 054 / KRYT KOTÚÈA LC1230 054 / KRYT KOTÚÈA LC1230 40,31 €
 057 / KRYT KOTÚÈA LC1230 057 / KRYT KOTÚÈA LC1230 4,25 €
 058 / SKRUTKA 5x12 058 / SKRUTKA 5x12 0,22 €
 059 / SKRUTKA M6x60 911383-2 059 / SKRUTKA M6x60 911383-2 0,42 €
 061 / SKRUTKA M6 061 / SKRUTKA M6 0,42 €
 063 / PLATNIÈKA CENTR. LC1230 063 / PLATNIÈKA CENTR. LC1230 0,42 €
 064 / PODLOŽKA LC1230 064 / PODLOŽKA LC1230 0,42 €
 065 / PLATNIÈKA LC1230 065 / PLATNIÈKA LC1230 1,07 €
 066 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x8 066 / IMBUSOVA SKRUTKA M4x8 0,22 €
 067 / PRUŽINA TORZNÁ 38 LC1230 067 / PRUŽINA TORZNÁ 38 LC1230 1,07 €
 068 / KRYT KOTÚÈA LC1230 068 / KRYT KOTÚÈA LC1230 20,15 €

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: