Tento obchod používa cookies a ďalšie technológie, takže môžeme zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach.

Zavrieť

Pílky Silky

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Silky Bigboy 2000 360-7 Pílka sklápacia

Bigboy 2000 360-7

Nový produkt

58,25 €

Dodanie: 1 - 4 pracovné dni

Obľúbené

Popis

     360 mm           7 na 30 mm           450 g     

Chodíte často do kempu v zalesnenej oblasti alebo čistíte horské alebo turistické chodníky? S Bigboy 2000 ste pripravení na všetko. Dlhá, mierne zakrivená čepeľ, s ktorou môžete ďaleko dosiahnuť a ľahko vidieť nad výškou ramien. Bigboy 2000 píli na ťahu, ktorý sa cíti prirodzene a vyžaduje málo úsilia.

Zakrivenie spôsobuje, že zuby ľahko uchopia drevo a vyhnú sa tomu, aby píla vypadla z rezu. Vďaka zakriveniu pílite hladko v čerstvom aj suchom dreve. Extra silná čepeľ hrubá 1,8 mm je plne odolná voči vonkajším vplyvom. S veľkými zubami, prefektne ostrými pílite aj hrubé drevo. Ideálna pre tých, ktorí milujú veľké táboráky!

Bigboy 2000 je kompaktná a ľahká. Túto pílu si môžete pohodlne vziať so sebou do batohu. Na miestach, kde je používanie reťazovej píly zakázané, ponúka táto rýchla ručná píla skvelú alternatívu. Pracujete dokonca bezpečnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu.

Pílový list môže byť jednoducho zložený a rozložený pomocou blokovacieho tlačidla a má dve rôzne polohy rezania. Gumová rukoväť Bigboy zaisťuje bezpečné a pohodlné uchopenie a je dostatočne veľká na použitie s dvoma rukami. Otvor v rukoväti ponúka možnosť pripojiť k píle karabínu alebo lano.

 

Od roku 1919 japonský výrobca SILKY vyvíja špičkové ručné píly: „najlepšia kvalita a dizajn bez kompromisov“

Každý užívateľ SILKY uznáva rýchle a veľmi presné rezanie týmito pílami. Píly SILKY prerežú o 50% menej drevených pilín v porovnaní s tradičnou pílou, čo znamená, že môžete rezať bez akéhokoľvek úsilia. Presne preto profesionálni užívatelia po celej Európe pracujú každý deň so SILKY.

Všetci užívatelia SILKY oceňujú:

  • výkonnosť mimoriadne ostrého ostria, všetky sú kalené a brúsené
  • ergonomická pryžová rukoväť
  • sklápací systém píl
  • ostrie aj užívateľ sú chránení

SILKY ponúka kompletnú radu píl, ktorá sa skladá z viac ako 60 typov píl, od veľkého typu Bigboy / 36cm dlhá / až po vreckovú pílku Pocketboy / iba 13cm dlhá/ , ktoré Vám dávajú široký výber ozubenia, v závislosti či budete rezať mäkké alebo tvrdé drevo, lepené drevo, či dokonca umelú hmotu. Takže pre každé špecifické použitie je tu určitá pílka SILKY!

Indukčné kalenie. Špičky zubov sa zohrievajú na veľmi vysokú teplotu na zlomok sekundy. Pretože je zahrievaná iba špička zubu, zvyšok zubu si zachováva kvalitu rezu, ale aj flexibilitu.

Zuby sú brúsené v čepeli s presnosťou, každá so 4 reznými plochami. Zuby sú „nenasadené“ (v porovnaní s klasickou západnou pílou), takže rezný povrch reže priamo do dreva a ničí pritom o 50% menej drevných buniek. Čepele sú brúsené bikonkávne: spodná časť čepele (pri zuboch) je najhrubšia, horná časť mierne tenšia a čepeľ je najtenšia uprostred. Potrebné menej energie na pílenie: pílenie je veľmi rýchle. Vypúšťa piliny bez námahy. Veľmi čistý rez pílkou: bez toho, aby došlo k poškodeniu dreva a vytvára veľmi jemný a hladký rez pílkou. 

„MIRAI-ME“ - Silky patentované zuby!

Zuby ostré ako britva sú v čepeli brúsené s presnosťou, každá so 4 reznými hranami a výsledkom je mimoriadne hladký povrch. Pre optimálne odvádzanie prachu z píl bol každý z týchto zubov (v závislosti od modelu píl) brúsený von. Táto neprekonateľná patentovaná technológia MIRAI-ME umožňuje použitie píly na 3 typy píl: prierez (kolmo na zub), rozrezávanie (rovnobežne so smerom zubu) a diagonálne. Počas prerezávania hladký rez pílkou umožní veľmi čistý a hladký rez. V tesárstve poskytuje hladký rez pílkou jemný povrch, takže brúsenie nie je potrebné.

Tento proces poťahuje pílový list rovnomerne pokovovacím filmom. Pretože je nehrdzavejúci a klzký umožňuje hladké a čisté pílenie.

Návod k obsluhe:

30 výrobky(ov) v rovnakej kategórii: