close

Pílenie

Informácie

Pílenie

Komplexný sortiment TCT pílových kotúčov, ktorých konštrukcia vyhovuje pílam od firmy Makita i mnoho iných výrobcov. Vysoko kvalitnými pílovými kotúčmi firmy Makita vyrobenými z tej najlepšej oceli podľa najprísnejších noriem sa spoľahlivo prevádzajú veľmi presné rezy. Každý zub má perfektne nabrúsené ostrie, ktoré znižuje množstvo malých trieso...

Komplexný sortiment TCT pílových kotúčov, ktorých konštrukcia vyhovuje pílam od firmy Makita i mnoho iných výrobcov. Vysoko kvalitnými pílovými kotúčmi firmy Makita vyrobenými z tej najlepšej oceli podľa najprísnejších noriem sa spoľahlivo prevádzajú veľmi presné rezy. Každý zub má perfektne nabrúsené ostrie, ktoré znižuje množstvo malých triesok, čím zaisťuje ostrejšiu a presnejšiu hranu rezu. Sortiment zahŕňa 5 rôznych typov pílových kotúčov pre ručné a stacionárne náradie. Makita vyrába vysoko kvalitné príslušenstvo, ktoré v kombinácii s akýmkoľvek profesionálnym náradím vytvorí účinné a spoľahlivé riešenie pre každú prácu. Mforce sú kotúče s revolučne vyvinutou konštrukciou zubu a dvojitými zubmi pre rýchlejší a čistejší rez. Makforce je komplexná rada kvalitne vyrobených ručných pílových kotúčov určených pre široké spektrum aplikácií. Majú vysokokvalitné špičky z karbidu wolframu a predĺženú životnosť. Makblade Plus sú prvotriedne kotúče pre pokosové a stolné píly so špeciálnou konštrukciou zaručujúcou minimálne vibrácie a tichý chod. Makblade predstavuje radu kotúčov pre pokosové a akumulátorové píly zahŕňajúce všetky obľúbené značky a modely. Kombinujú v sebe čistý presný rez a dlhú životnosť. Špeciálne kotúče pre zvláštne aplikácie, stroje alebo materiály. Špeciálne konštruované zuby pre rezanie klincov a „hŕč“, hliníku a oceli alebo pre akumulátorové píly.

More

Pílenie There are no products in this category.

Subcategories

 • Pílové kotúče pre...

  Pre ručné okružné píly.
  Revolučný ďalej prepracovaný dizajn, ktorý formuje nové štandardy. Väčšia opotrebúvaná plocha a viacero rezných hrán znamená, že životnosť pílového kotúča sa zdvojnásobí. Malá hrúbka zuba znižuje trenie pre ľahší posuv a tým šetrí motor.
  Dvakrát lepší výsledok oproti bežnému pílovému kotúču s polovičným počtomzubov.
  DLHŠIA ŽIVOTNOSŤ
  Skosené predné a bočné strany pílového zubu majú 6 rezných hrán. Väčšia opotrebúvaná plocha značí dlhšiu životnosť pílového kotúča.
  RÝCHLEJŠÍ
  Skosená predná strana zuba má dve rezné plôšky zvierajúce uhol 10° umožňujúce dynamickejší priebeh pílenia.
  ČISTEJŠÍ
  “M-style” Zuby majú viacero rezných hrán a tým dosahujú veľmi čistý rez. Pomocou 24-zubového pílového kotúča “MForce” dosiahnete rovnaký výsledok, aký môžete dosiahnuť aj bežným 48-zubovým pílovým kotúčom.

 • Pílové kotúče pre...

  Komplexná rada pílových kotúčov pre všetky značky a modely ručných kotúčových píl. Bohatý výber veľkostí od 140 mm – 355 mm a počtu zubov od 10 – 60 pokrýva možnosti použitia pre hrubé pozdĺžne a priečne rezy až po extra jemné priečne rezy. Tvrdené a vystužené kotúče absorbujú rázy a zostávajú ploché a rovné. Výrazné predĺženie životnosti kotúčov vďaka použitiu prvotriedneho karbidu wolframu s pomalým opotrebením. Úzka rezná špára s menším množstvom odpadu a menším vodiacim tlakom.

 • Pílové kotúče pre...

  Pre kapovacie a pokosové píly
  Bohatý sortiment pílových kotúčov pre kapovacie a pokosové píly všetkých značiek a modelov. Vhodné aj pre kapovacie a pokosové píly na akumulátor.
  Veľký výber rôznych veľkostí v priemeroch 190 mm - 305 mm a 24 - 100 zubov. Pokrýva všetky oblasti od hrubého orezávania až po presný rez na mieru.
  Plne zakalené a presne rovné pílové kotúče absorbujú rázy a zaručujú presnú stopu.
  Jemne vybrúsené ostria s dlhšou trvanlivosťou znižujú zaťaženie, čo je na prospech stroja aj kotúča.
  Úzke pílové kotúče zabezpečujú nízke opotrebenie a zaručujú jemný posuv.

 • Pílové kotúče pre...

  Pre stolové okružné, kapovacie a pokosové píly.
  Pílové kotúče „Makblade Plus” pre kapovacie a pokosové píly, resp. stolové okružné píly sú vybavené jedinečnou patentovanou technológiou. Sú vyvinuté tak, aby zaručili tlmený a tichý chod.
  Pílový kotúč, ktorý vôbec nevibruje, umožňuje presné vedenie rezu a znižuje sa jeho priehyb. Zuby opatrené spekaným karbidom majú preto výrazne dlhšiu životnosť.
  Použitie špeciálneho telesa umožňuje konštrukciu veľmi tenkého kotúča a jemnejšie rezy.
  Systém tlmenia vibrácií pozostávajúci zvyplnenia laserom narezanej drážky umelou živicou. So špeciálnym povlakom pre extrémne nízke trenie, pružný posuv a ochranu proti korózii a živici.

 • Špeciálne kotúče pre...

  Ušlachtilé pílové kotúče vyrobené špeciálne pre AKKU píly. Ponúkame kotúče na rezanie dreva pomocou všetkých modelov AKKU kotúčových píl v kvalite firmy Makita.
  Ultratenké, perfektne vystužené oceľové kotúče pre rovné vedenie. Predlžuje výdrž batérií.
  Presne brúsené z prvotriedneho karbidu pre ľahšie, hladšie rezy a dlhú životnosť.
  Usporiadanie zubov odpovedá zvláštnym požiadavkam na rezanie.

 • Špeciálne kotúče na...
 • Špeciálne kotúče pre...

  Kotúče so zapustenými hrotmi, alebo „hlbokými zubmi“ sú navrhnuté tak, aby vyhovovali pílam Makita
  i iných výrobcov. Sú to veľmi pevné kotúče odolné proti opotrebovaniu.
  Ľahko si poradí s „hrčovitým“ drevom a ani rezanie dreva s klincami alebo skrutkami jeho zuby nepoškodí.
  Sú obzvlášť vhodné pre použitie na stavebné drevo a demolačné práce.
  Rezanie klincov a „hŕč“.
  Extrémne pevný a odolný proti opotrebeniu.
  Dlhšia životnosť a zvýšená produktivita.

 • Špeciálne kotúče na...

  Rada kotúčov pre ručné, pokosové a stolné píly s vynikujúcim rezným výkonom pre hliník, meď, mosadz, bronz a iné farebné kovy. Kotúče sú vhodné aj k práci s plastmi a laminovaným drevom.
  Pri rezaní farebných kovov je treba na hroty používať mazivo, aby sa v drážkach kotúča nehromadili triesky.
  Presne vystužené kotúče pre plochšie brity a rovnejšie rezy.
  Vynikajúca kvalita rezu farebných kovových materiálov.
  Špičkový výkon pri laminátových podlahových materiáloch.

 • Vodiace lišty a...
 • Adaptér na vodiacu lištu
 • Multi Tool
 • Reťazové píly
 • Chvostové píly
 • Stoly pod píly