close

Tašky na náradie

Informácie

Manufacturers

Pásová brúska 9404J

Taška na náradie E-05125 Makita

E-05125

New product

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 loyalty point that can be converted into a voucher of 0,10 €.


26,00 €

Add to wishlist

More info

  • Bezpečné, pohodlné a prístupné. Všetko na jednom mieste
  • 4 držiaky nástrojov z pravej kože
  • 6 elastických slučiek pre úplnú organizáciu
  • Má veľké, hlboké vrecko na všetky vaše upevnenia
  • Odolný interiér s polyesterovou podšívkou, ktorý vydrží roky opotrebovania
  • V prípade potreby má vaše nástroje prístupné. Stačí chytiť a ísť!

Systém remienkov na opasok s rýchloupínacími sponami na koncoch sa dá ľahko oddeliť od tašiek na náradie a nosiť v páse ako ľahký opasok na náradie. Hodí sa na všetky vrecká a držiaky na náradie, ako aj na organizéry náradia.
Protišmykové riešenie minimalizuje alebo dokonca predchádza nehodám pošmyknutia a pádu na pracovisku. Vysoko kvalitná polypropylénová páska má gumový povrch, ktorý pomáha udržiavať vaše nástroje na mieste a poskytuje ďalšiu ochranu, ktorá pomáha predĺžiť životnosť vašich výrobkov.
Technológia 3L je jedinečná trojvrstvová kombinácia polyesterov a peny, ktorá poskytuje ďalšie tlmenie. Tieto úžasne ľahké polypropylénové panely sú navrhnuté tak, aby boli odolné a odolné voči poveternostným vplyvom. Skladajú sa z troch kompozitných vrstiev, ktoré sú bezpečne spojené v požadovanej konfigurácii. Inovatívna vlastnosť týchto štruktúrovaných jadrových panelov umožňuje ich tvarovanie do ľubovoľného tvaru.
3D Shaped Pouches je riešenie, ktoré udržuje vrecká v tvare vďaka technológii 3L. Tvrdé a odolné proti poveternostným vplyvom, ale zároveň mäkké a pružné, vďaka plastovým vlastnostiam je možné vrátiť sekciám ich pôvodný tvar - aj keď sú stlačené!
Pravá koža je zvonku hladká, vo vnútri je brúsený semiš. Silný a odolný pre dlhú životnosť, ale mäkký a dostatočne pružný pre trvalé pohodlie a zároveň poskytujúci vynikajúcu pevnosť s pridanou odolnosťou proti oderu. Na použitie vo výrobkoch vyžadujúcich hrubšiu povrchovú úpravu - 1,8 až 2,0 mm - bola vybraná hrubokožná koža, ktorá zaručuje špičkovú kvalitu výrobkov.
Odolné nitovanie dáva skutočne nezlomnú silu. Silné jednodielne dierovacie nity s podložkami používané vo všetkých oblastiach s vysokým namáhaním. Podložky pre väčšiu pevnosť na strategických miestach sa používajú na jednej alebo oboch stranách, hore a dole.
Elastické slučky zabezpečia obsah a udržia vaše náradie na mieste pri prenášaní. Poskytuje veľkú flexibilitu pri organizácii vašich nástrojov a príslušenstva. Elastické slučky boli použité na širokú škálu našich produktov, aby bolo zaistené maximálne využitie vašej súpravy. Smyčky sa dokážu prispôsobiť tak, aby dokonale vyhovovali všetkým nástrojom a príslušenstvu.

15 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: