close

Pílky Silky

Informácie

Manufacturers

Silky Pocketboy 170-10 Pílka sklápacia

340-17

New product

29,72 €

Add to wishlist

More info

     170 mm           10 na 30 mm           210 g     

Kompaktná, ľahká, skladacia, 170mm dlhá  pílka SILKY. Pílka SILKY Pocketboy 170 sa ľahko vojde do vrecka nohavíc alebo do batohu a nezaberá veľa miesta. Pílka SILKY Pocketboy 170 je elegantne tvarovaná, je chrómovaná  vode a korózií odolná. SILKY pílka Pocketboy 170 využíva technológiu- zuby budúcnosti! Ostré zuby poskytujú rýchle, hladké a čisté rezanie. Čepeľ SILKY pílky Pocketboy 170 odoláva účinkom živice stromov, ľahko a rýchlo sa čistí. Rukoväť je pogumovaná a poskytuje bezpečné a dokonalé uchopenie pílky aj v tých najťažších podmienkach. Pílka  SILKY Pocketboy 170 zaujme svojim výnimočným dizajnom, výkonom a kvalitou rezu. U táborníkov, turistov a záhradníkov je pílka SILKY Pocketboy 170 známa ako „Little Giant“ (malý obor). Pílka SILKY Pocketboy 170 sa stane Vašim spoločníkom pri výletoch do prírody, stanovačkách a iných podobných aktivitách. Taktiež je osožná aj v záhrade pri orezávacích prácach

Od roku 1919 japonský výrobca SILKY vyvíja špičkové ručné píly: „najlepšia kvalita a dizajn bez kompromisov“

Každý užívateľ SILKY uznáva rýchle a veľmi presné rezanie týmito pílami. Píly SILKY prerežú o 50% menej drevených pilín v porovnaní s tradičnou pílou, čo znamená, že môžete rezať bez akéhokoľvek úsilia. Presne preto profesionálni užívatelia po celej Európe pracujú každý deň so SILKY.

Všetci užívatelia SILKY oceňujú:

  • výkonnosť mimoriadne ostrého ostria, všetky sú kalené a brúsené
  • ergonomická pryžová rukoväť
  • sklápací systém píl
  • ostrie aj užívateľ sú chránení

SILKY ponúka kompletnú radu píl, ktorá sa skladá z viac ako 60 typov píl, od veľkého typu Bigboy / 36cm dlhá / až po vreckovú pílku Pocketboy / iba 13cm dlhá/ , ktoré Vám dávajú široký výber ozubenia, v závislosti či budete rezať mäkké alebo tvrdé drevo, lepené drevo, či dokonca umelú hmotu. Takže pre každé špecifické použitie je tu určitá pílka SILKY!

Indukčné kalenie. Špičky zubov sa zohrievajú na veľmi vysokú teplotu na zlomok sekundy. Pretože je zahrievaná iba špička zubu, zvyšok zubu si zachováva kvalitu rezu, ale aj flexibilitu.

Zuby sú brúsené v čepeli s presnosťou, každá so 4 reznými plochami. Zuby sú „nenasadené“ (v porovnaní s klasickou západnou pílou), takže rezný povrch rezá priamo do dreva a ničí pritom o 50% menej drevných buniek. Čepele sú brúsené bikonkávne: spodná časť čepele (pri zuboch) je najhrubšia, horná časť mierne tenšia a čepeľ je najtenšia uprostred. 

Táto konštrukcia má niekoľko výhod:

Potrebné menej energie na pílenie: pílenie veľmi rýchle
Vypúšťa prach bez námahy: bez uviaznutia v lese
Veľmi čistý rez pílkou: bez toho, aby došlo k roztrhnutiu alebo roztrhnutiu dreva, len ťažko sa štiepi a vytvára veľmi jemný a hladký rez pílkou. 
„MIRAI-ME“ - Silky patentované zuby!

Zuby ostré ako britva sú v čepeli brúsené s presnosťou, každá so 4 reznými hranami a výsledkom je mimoriadne hladký povrch. Pre optimálne odvádzanie prachu z píl bol každý z týchto zubov (v závislosti od modelu píl) brúsený von. Táto neprekonateľná patentovaná technológia MIRAI-ME umožňuje použitie píly na 3 typy píl: prierez (kolmo na zrno), rozrezávanie (rovnobežne so smerom zrna) a diagonálne. Počas prerezávania hladký rez pílkou umožní ľahké poranenie rezu. V tesárstve poskytuje hladký rez pílkou jemný povrch, takže brúsenie nie je potrebné.

Tento proces poťahuje pílový list rovnomerne pokovovacím filmom. Pretože je nehrdzavejúci a klzký umožňuje hladké a čisté pílenie.

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: